SOUTĚŽ o vesmírnou hru GALAXY TRUCKER - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o vesmírnou hru GALAXY TRUCKER - www.chrudimka.cz

Termín soutěže 12. 3. 12. 4. 2022

Pro mnohé již Galaxy Trucker je součástí základního deskoherního kánonu a není se čemu divit. Mechanismus rychlého simultánního sestavování vesmírné lodi tak aby přežila veškeré úskalí vzdáleného vesmíru zkrátka neomrzí a i my se ke hře rádi vracíme. Je v ní přesně ta správná dávka škodolibosti interaktivity budování a napětí.

Galaxy Trucker: Druhé vytuněné vydání je zcela nové přepracované vydání hry populární vesmírné hry Galaxy Trucker od Vládi Chvátila. Druhá edice hry Galaxy Trucker přináší upravenou grafiku zjednodušenou jednoletovou hru ale také speciální transgalaktický trek na tři lety pro zkušené truckery.

Periferie galaxie. Místo dávných objevitelských cest a hrdinských bitev. Dnes rozvíjející se oblast s nekonečnou poptávkou po nízkorozpočtovém bydlení a dobré kanalizaci. A ty nikdo neumí stavět tak dobře a levně jako Společnost s.r.o. Každý zná jejich šoféry odvážné chlapíky i dívky kteří se nebojí žádného rizika a za slušný balík kosmických kreditů by proletěli i peklem.

Máš šanci stát se jedním z nich. Dostaneš k dispozici hromadu kanalizačních trubek šikovně poskládaných do prefabrikovaných stavebních dílů. Dokážeš z nich postavit kosmickou loď dost pevnou aby odolala nárazům meteoritů? Loď dost silnou aby se ubránila vesmírným pirátům? Loď dost velkou aby sis mohl dovolit velkou posádku i cenné zboží? Loď dost rychlou aby dorazila do cíle první?
Ovšem že dokážeš: staň se Galaxy Truckerem a užij si hromadu kosmické zábavy.


Chcete-li vyhrát vesmírnou hru GALAXY TRUCKER odpovězte e-mailem na soutěžní otázky a staňte se fanoušky některé z našich sociálních sítí Facebooku Twitteru či Instagramu.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 13.4.2022

Kategorie: Hračky


 

Vložte Váš email

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace