SOUTĚŽ o knihu Lightroom  Sedmibodový systém - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o knihu Lightroom Sedmibodový systém - www.chrudimka.cz

Termín soutěže 4. 3. 4. 4. 2022

Naučte se Sedmibodový systém Scotta Kelbyho který vám pomůže s úpravami fotografií v Adobe Lightroomu!

Představte si to: otevřete v Lightroomu fotografii a přestože vidíte že je naprosto zpackaná okamžitě přesně víte co udělat aby byla skvělá. Víte co udělat jako první co má následovat a znáte každý další krok a postupujete jeden za druhým ke skvělé fotografii. Nemůžete minout. A přesně o tom tato kniha je. Učíte se systém stejný který se vyučuje na vysokých školách a univerzitách po celém světě který vytvořil světově uznávaný odborník na Lightroom Scott Kelby proslulý fotograf a nejprodávanější autor knih o Lightroomu a digitální fotografii.

Scott vám představí nový způsob přemýšlení o úpravách fotografií který navždy změní postup jakým v Lightroomu pracujete. Strávíte díky němu méně času opravováním fotografií a víc času jejich dokončováním a kreativní tvorbou v postprodukci.

Scott zúžil celý proces možných úprav na sedm hlavních bodů které je třeba zvládnout abyste své fotografie dostali na úroveň profesionálů. A co je důležitější přesně určil kdy a v jakém pořadí kterou z těchto sedmi technik použít.
Kouzlo této knihy však nespočívá v pouhém výčtu sedmi technik. Mnohem důležitější je způsob jak se doplňují a používají dohromady. Tato kniha totiž není pouze ke čtení ale je to praktická příručka kdy každou úpravu kterou Scott provádí děláte i vy. Scott vám totiž nabízí i soubor fotografií v RAW kvalitě které si můžete stáhnout a vše si můžete vyzkoušet přesně tak jak je to předvedeno v knize. Každou lekci začínáte fotografií v RAW kvalitě přímo z fotoaparátu. Poté na každou z nich použijete Sedmibodový systém a tak pořád dokola dokud se pro vás těchto sedm bodů nestane druhou přirozeností. Jakmile se systém naučíte už u žádné fotografie nebude nic co byste nedokázali vylepšit opravit upravit a dokončit jako profesionál!

Když budete procházet knihou budete překvapeni jak dobře tento systém funguje na tak široké škále fotografií od krajin po portréty od architektonických fotografií po sportovní fotografie od svatby až po letecký den. Kniha obsahuje jednadvacet krátkých lekcí včetně dvou bonusových kde pracujete s Lightroomem a Photoshopem dohromady a pokud nad nimi strávíte třeba jen deset minut denně za tři týdny už nebude existovat fotografie kterou byste nezvládli opravit.


Chcete-li vyhrát knihu Lightroom Sedmibodový systém odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky některé z našich sociálních sítí Facebooku Twitteru či Instagramu.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 4.4.2022

Kategorie: Foto & Video


 

Vložte Váš email

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace