SOUTĚŽ o tři hry od PEXI - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o tři hry od PEXI - www.chrudimka.cz

Termín soutěže 21. 2. 21. 3. 2022

PEXI ČÍSLOHRANÍ

Hra „ČÍSLOHRANÍ' je skvělá zábava pro 1 až 4 hráče od 4 let ale současně i velmi dobrá pomůcka při výuce dětí předškolního věku. Během hry děti poznávají čísla i způsoby jejich zapisování rozvíjejí si postřeh logické myšlení paměť manuální dovednosti soustředění a trénují reflexy.

Hra obsahuje 10 sad dílků se znaky a obrázky které se skládají ze čtyř obrázků které mají vzájemný vztah a různým způsobem vyjadřují ilustrují celou řadu čísel od 1 do 10.

Děti si mohou hrát samostatně nebo ve skupinkách. Je také dobré když se hry účastní i dospělá osoba která dětem ukazuje různé verze hry a pomáhá jim při řešení obtížnějších úkolů.

U některých her můžete upravit pravidla tak aby odpovídala schopnostem zúčastněných dětí.


Sada Magnetická písmenka a Magnetická čísla na lednici

Vítá Vás svět „kouzelných' magnetických písmenek a číslic. Dají se připevnit na lednici pračku myčku školní tabuli nebo jakýkoliv jiný kovový povrch. V balení najdete:

100 dílků číslic a znaků s jejich pomocí se děti mohou učit i hrát si zároveň.

100 dílků s písmenky. Pomocí nich se děti mohou poskládat libovolné text i věty a mohou se učit i hrát si zároveň.

Pro děti od 4 let.


PEXI HLEDEJ ROZDÍLY

HRA ŠKOLOU® Hledej rozdíly je hra založená na atraktivním principu „kdo hledá najde'. Je určena pro děti od 3 let do 7 let. Hraní přispívá ke zlepšení postřehu a schopnosti komparace porovnávání. Ve hře je k dispozici 24 tabulek s obrázky. Na každé dvojici jsou 3 rozdíly které je potřeba najít.

V první fázi hry děti hledají mezi všemi 24 tabulkami rozloženými na stole dvojice tabulek s podobnými motivy. Následuje pozorná práce malých detektivů! Sledováním a porovnáváním obrázků v každé dvojici se snaží najít všechny tři rozdíly kterými se tyto dva obrázky od sebe liší. Může se jednat o titěrnou „práci' ale děti jí nakonec určitě zvládnou!

NÁŠE TIPY:
Pro menší děti mohou dospělí nejprve vybrat podobné dvojice na kterých hledají vzájemné rozdíly. Ve skupince děti mohou mezi sebou soutěžit které z nich najde více rozdílů ve vybrané dvojici. Najdou je všechny?

Hra je skvělým tréninkem soustředění postřehu i úvodem do pozorného sledování a vzájemné komparace.

Přestože je hra určena pro věk 3-7 let bude určitě bavit i starší děti a jejich rodiče. Nezapomeňte: Kdo hledá najde. Tak to nevzdávejte!

Benefity:
* ROZVÍJÍ VNÍMAVOST A POZOROVACÍ SCHOPNOSTI
* ZLEPŠUJE LOGICKÉ MYŠLENÍ
* TRÉNUJE ZRAKOVOU PERCEPCI


Chcete-li vyhrát jednu ze tří her od PEXI odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky některé z našich sociálních sítí Facebooku Twitteru či Instagramu.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 21.3.2022

Kategorie: Hračky


 

Vložte Váš email

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace