SOUTĚŽ o rodinnou hru SAVANA - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o rodinnou hru SAVANA - www.chrudimka.cz

Termín soutěže 11. 2. 11. 3. 2022

V srdci Afriky leží pozůstatky Kitarské říše. Kdo ji vzkřísí z popela? V rodinné hře Savana budete v roli vůdce malého království dobývat nová území verbovat válečníky s šamany prozkoumávat tajuplné čwezijské rozvaliny a posílat šampiony jedoucí na obřích zvířatech do slavných bitev.

Z kdysi pyšné Kitarské říše zbyly jen rozvaliny a malá hašteřící se království. Přišel čas obnovit její zašlou slávu. V area control hře Savana budete draftovat karty které rozšíří vaše království a naverbují vám nové poddané. Na herním plánu obsadíte s pomocí válečníků savany jež budou živit váš lid s šamany napůl lidmi a napůl gepardy odhalíte tajemství dávných vládců Kitary a vaši šampioni povedou vojska do války.

Vaším cílem je udržet co největší území uživit poddané a získávat vítězné body chlebem železem i magií.


Chcete-li vyhrát rodinnou hru SAVANA odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky některé z našich sociálních sítí Facebooku Twitteru či Instagramu.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 11.3.2022

Kategorie: Hračky


 

Vložte Váš email

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace