SOUTĚŽ o rodinnou hru LABYRINTH Junior: Tlapková patrola - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o rodinnou hru LABYRINTH Junior: Tlapková patrola - www.chrudimka.cz

Termín soutěže 1. 2 1. 3. 2022

Štěňata z Tlapkové patroly jsou ztracena v labyrintu. Kdo je první najde? Posunováním bludišťových dlaždic vznikají nové cesty tam kde předtím byly slepé uličky. Pouze šikovným posunováním jednotlivých dlaždic uprostřed bludiště se dostanete ke svým oblíbeným štěňátkům. Labyrint Junior: Tlapková patrola je úžasná zábava dobrodružství i hravé přemýšlení v jednom.

Labyrinth je skvělá hra která vyžaduje slušnou dávku představivosti. Vaším úkolem je propojit svou figurku s žetonkem na hrací ploše. Nevytváříte ale cestu k libovolnému žetonu nýbrž k žetonu jehož podobu máte na kartě v ruce.

Cesty vznikají poměrně divoce neboť hrací deska je složena z pohyblivých destiček částí chodeb. Ty hráči nijak nepřeskládávají nýbrž posouvají. Tedy hráč který je na tahu zvolí jednu krajní destičku a vytlačí její pomocí celou řadu destiček o jednu pozici. Vytlačenou destičku pak umístí na začátek řady.

Chcete-li vyhrát rodinnou hru LABYRINTH Junior: Tlapková patrola odpovězte e-mailem na soutěžní otázky a staňte se fanoušky některé z našich sociálních sítí Facebooku Twitteru či Instagramu.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 1.3.2022

Kategorie: Hračky


 

Vložte Váš email

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace