SOUTĚŽ o Valentýnský balíček deskových her pro dva z vydavatelství Blackfire - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o Valentýnský balíček deskových her pro dva z vydavatelství Blackfire - www.chrudimka.cz

Termín soutěže 27. 1 9. 2. 2022

Ve spolupráci s vydavatelstvím Blackfire jsme pro vás připravili Valentýnskou soutěž o balíček tří her určených pro dva hráče doplněný o dva krásné puntíkaté hrnky na dobrý čaj nebo třeba svařák na zahřátí.

Blackfire Jízdenky prosím! Londýn

Je tu Londýn. Jízdenky prosím! opouštějí vlaky a vrhají se do prostředí velkoměsta. A jak jinak brázdit hlavní město Spojeného království než v legendárních double-deckerech?

Vítejte v hlavním městě módy a hudby 70. let. Naskočte na palubu proslulého double-deckeru a brázděte historické ulice Londýna. Prosvištěte kolem Buckinghamského paláce zaskočte do Britského muzea nebo se zaposlouchejte do zvuku zvonu Big Benu líně se převalujícího po Temži.

V této londýnské verzi Ticket to Ride se hráči snaží obsadit nejdůležitější autobusové trasy a propojit významná místa která jim určují jízdenky. Hra nezůstává dlužna tomu na co jsou její hráči zvyklí. Příjemně plyne a jako bonus nechává okusit vůně Londýna.

Jedná se o samostatnou hru která je vhodná jak pro milovníky série Ticket to Ride tak pro úplné začátečníky které jednoduše nadchlo téma.

Tajemství vědy

Escape Room: Tajemství vědy je směsice únikové hry a skládačky puzzle v níž prozkoumáte tajemný dům a dílek po dílku odhalíte tajemství které ukrývá. Zvolíte poklidnou hru ve variantě Puzzle nebo nastavíte stopky a zkusíte dosáhnout co nejlepšího výsledku ve variantě Úniková hra?

Někde na kraji města bez ustání vyzvání poplašný systém starého domu. Jakožto nastupující strážník jste dostal za úkol záležitost prošetřit. Uvnitř domu jste nalezl tělo zavražděné ženy a záhy jste nucen čelit dalšímu šokujícímu faktu vstupní dveře nejdou zevnitř otevřít. A když už jsme u toho ani žádné jiné. Jste zamčen v tomhle podivném domě s mrtvolou a dveře nemají kliky…


Star Wars: Jabbův palác

Porazte nepřátele a dokončete svůj plán pomocí schopností hrdinů Povstalecké aliance a obyvatel paláce.

Star Wars: Jabbův palác je karetní hra postavená na mechanikách oblíbeného Milostného dopisu avšak přináší několik nových prvků které mění hratelnost. Na své si přijdou fanoušci klasické hry i Star Wars licence. Do rukou se vám dostanou ikoničtí hrdinové i záporáci jako princezna Leia Han Solo nebo samotný Jabba Hutt.


Zimní večery dobrá zábava hrnek čaje nebo svařáku… co víc si přát.

Chcete-li vyhrát Valentýnský balíček deskových her pro dva z vydavatelství Blackfire odpovězte e-mailem na soutěžní otázky a staňte se fanoušky některé z našich sociálních sítí Facebooku Twitteru či Instagramu.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 9.2.2022

Kategorie: Hračky


 

Vložte Váš email

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace