SOUTĚŽ o dětská leporela vydavatelství KAZDA - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o dětská leporela vydavatelství KAZDA - www.chrudimka.cz

Termín soutěže 25. 1. 25. 2. 2022

Díky inovativním leporelům od francouzské ilustrátorky Isabelle Simlerové se děti od 1 roku naučí pozorovat milovat a respektovat přírodu. Leporela jsou vytištěna na 100% recyklovaném neběleném papíře jedná se proto ve všech ohledech o velmi přírodní knížky.

Leporelo Malá beruška

Vidíte ta krásná žlutá vajíčka? Za chvilku se z nich vylíhne hladová housenka která si ráda pochutnává na mšicích. Co všechno ji ještě čeká než se promění v krásnou červenou berušku roztáhne křídla a odletí do světa? Vydejte se na cestu plnou proměn společně s ní!


Leporelo Malá vážka

Vážka u vody nakladla vajíčka a čeká až se z nich vylíhnou vážčí miminka. To ale chvilku potrvá. Nejprve se z vajíčka vylíhne larva která ještě pár měsíců poroste a několikrát svlékne kůži. Nakonec se promění v krásnou modrou vážku a odletí prozkoumávat okolí. To je ale nádhera!


Leporelo Malý motýlek

To jsou ale zajímavá modrozelená vajíčka. Podívejte zrovna se z nich líhne malá zelená housenka! Až se housenka pořádně nají zakuklí se a nakonec se promění v krásného barevného motýlka. Tomu se říká kouzlo přírody!Leporelo Malá žabka

Kvá kvá. Slyšíte jak si žabí sameček namlouvá samičku? Samička brzy naklade vajíčka ze kterých se vylíhne pulec a postupně se promění v malou žabičku. Vydejte se na tuto fascinující cestu společně s ní!


Chcete-li vyhrát dětská leporela vydavatelství KAZDA odpovězte e-mailem na soutěžní otázky a staňte se fanoušky některé z našich sociálních sítí Facebooku Twitteru či Instagramu.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 25.2.2022

Kategorie: CD & DVD & knihy


 

Vložte Váš email

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace