SOUTĚŽ o kooperativní rodinnou hru KRONIKY AVELU - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o kooperativní rodinnou hru KRONIKY AVELU - www.chrudimka.cz

Termín soutěže 21. 12. 2021 21. 1. 2022

Kroniky Avelu jsou kooperativní hrou rodinného střihu v níž se coby stateční hrdinové a hrdinky snažíte společnými silami zachránit svou kouzelnou zem.

Dobrodruzi hrdinové vítejte v Avelu ve světě plném úžasných tvorů a míst. Ve světě kde lze ve dne i v noci spatřit desítky měsíců. Tyto kouzelné nebeské útvary údajně obývané bohy posílají své kouzelné dary obyvatelům Avelu. Díky nim čarodějové vytvářejí magii druidové pomáhají farmářům starat se o jejich úrodu a děti si mohou hrát ve vzdušných proudech.

Nyní už na to bohužel není čas. Jelikož se Černý měsíc Kurodar blíží k Avelu probudila jeho černá magie síly zla. Lesy jeskyně a jiná temná místa byly vždy obývány nebezpečnými příšerami. Ty teď ale opustily svá doupata a jejich nenávistné pohledy se zaměřily na hrad. Hrad jenž je domovem léčivého drahokamu. Pokud bude drahokam zničen Avelu se zmocní zlo.

Vytvořte si postavu. Tvorba hrdiny je v Kronikách Avelu samostatnou disciplínou. Zvolte si pohlaví jméno a hrdinu/ku si klidně i vymalujte.

Prozkoumejte území. Okolí hradu Avel tvoří hexová mapa kterou budete postupně odkrývat.

Udělejte si místo v batohu. Každá mince i každá zbraň potřebuje místo ve vašem batohu. Dobře zvažte co budete na svých výpravách potřebovat.

Bojujte s příšerami a připravte se na střet s Bestií. V divočině narazíte na roztodivná monstra se kterými se budete muset vypořádat kostkovým soubojem. Vaše vybavení vám pomůže vrtkavou štěstěnu kostek naklonit na vaši stranu. Odměny získané za porážení nepřítel vám pomohou připravit se na finální souboj s Bestií.


Chcete-li vyhrát kooperativní rodinnou hru KRONIKY AVELU odpovězte e-mailem na soutěžní otázky a staňte se fanoušky některé z našich sociálních sítí Facebooku Twitteru či Instagramu.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 21.1.2022

Kategorie: Hračky


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

SOUTĚŽ o karetní hru COATL - www.chrudimka.cz
Vyhrajte tři audioknihy Pavouk - www.klubknihomolu.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace