SOUTĚŽ o úchvatnou karetní hru AMAZONIE - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o úchvatnou karetní hru AMAZONIE - www.chrudimka.cz

Termín soutěže 13. 26. 12. 2021

Amazonie je úchvatná karetní hra v níž jde o vytvoření co nejharmoničtějšího deštného pralesa. Ekosystém stojí na vzájemné symbióze a rovnováze mnoha prvků je zapotřebí vysokých stromů pestrých rostlin i fauny rozmanitých druhů.

Sluneční paprsky se blyští v malém jezírku které se za ranního kuropění utvořilo v zářivě rudém květu bromélie. Tu z vody vyskočí malá skvrnitá pralesnička a hopsá si po tenkých větvičkách. Horké amazonské slunce neúnavně pálí do korun nejvyšších stromů ale skrz husté koruny propletených listů prosvítí jen sem tam paprsek. Vzduchem zní hrdelní skřeky vřešťanů a v nedalekém křoví odpočívá párek krásných duhových tukanů. Celé okolí prostupuje bzukot života. Tady žije opravdu všechno: strká se vzkvétá a roste slunci vstříc.

Cítíte tu atmosféru? Nádhera. A nejlepší je že hra má nejen bezvadné téma ale je překrásná graficky a hlavně povedená herně!

Chcete-li vyhrát úchvatnou karetní hru AMAZONIE odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky některé z našich sociálních sítí Facebooku Twitteru či Instagramu.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 26.12.2021

Kategorie: Hračky


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

SOUTĚŽ o dobrodružnou rodinnou hru ČAROKNIHA - www.chrudimka.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace