SOUTĚŽ o hru z Divokého západu  ZLATÁ ŘEKA - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o hru z Divokého západu ZLATÁ ŘEKA - www.chrudimka.cz

Termín soutěže 1. 15. 12. 2021

Zlatá řeka je zábavná dražební hra z Divokého západu od dua známých autorů Bruno Faidutti a Bruno Cathala. Hráči se snaží vydražit ta nejlepší naleziště a doufají že štěstěna bude na jejich straně a pomůže jim najít spoustu zlata.

Ve hře představujete dobrodruhy v časech zlaté horečky. Usilujete o to abyste získali co nejvíce zlata a stali se nejbohatšími hráči. K tomuto cíli vám dopomohou naleziště zlata která vydražíte. V každém kole dražíte o to jakou kartu z nabídky vydražíte. Hráč s nejvyšší nabídkou si vybírá jako první zároveň jednu kartu vyřadí. Výtěžek dražby ale neodevzdá do banku ale předá svému sousedovi který si vezme polovinu zbytek předá dalšímu hráči v pořadí. Každý tak získá nějakou kartu a někteří i zlato.

Karty představují naleziště zlata vykládáte si je před sebe. Mají různou „výtěžnost'. O tom kdy se v nalezišti těží rozhodují dvě speciální kostky. Druhým typem jsou akční karty které vyhodnocujete zpravidla po jejich získání.

Chcete-li vyhrát hru z Divokého západu ZLATÁ ŘEKA odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky některé z našich sociálních sítí Facebooku Twitteru či Instagramu.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 15.12.2021

Kategorie: Hračky


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

SOUTĚŽ o dobrodružnou rodinnou hru ČAROKNIHA - www.chrudimka.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace