SOUTĚŽ o tři herní novinky z e-shopu PYGMALINO - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o tři herní novinky z e-shopu PYGMALINO - www.chrudimka.cz

Termín soutěže 25. 11. 9. 12. 2021

Čakra

Zhluboka dýchejte… Naslouchejte svým myšlenkám… Harmonizujte své čakry a uvolněte se aby vás opustilo vše negativní. Meditujte nad svou strategií a nechte se svými pocity dovést až k vítězství!

V průběhu hry hráči sbírají energii ve formě krystalů různých barev které ukládají na své hrací ploše a následně je usměrňují tedy přesouvají tak aby harmonizovali své čakry. Hra končí má-li některý z hráčů na konci herního kola alespoň pět harmonizovaných čaker. Závěrečné bodování pak určí vítěze hráče s nejvyšší úrovní naplnění.


Pyžámka

Stmívá se. Zvířátkům se už zavírají očka. Je čas jít na kutě. Pomoz jim najít jejich oblíbená pyžámka a dej je spát.

Pyžámka jsou skládačka a hra v jednom pro děti od 2 do 4 let. Děti si při oblékání a ukládání zvířátek ke spánku procvičí postřeh koncentraci motoriku barvy a estetické cítění. Pyžámka lze hrát jako paměťové pexeso na dobrou noc nebo postřehovou a zručnostní skládačku pro více dětí najednou.


Snídaňky

Je čas připravit tvůj první chlebíček. Rozlož si na stůl všechny součásti hry tak aby byly dobře vidět. Zeptej se rodičů jak se jednotlivé potraviny jmenují. Najdi si své oblíbené pečivo a vyber si 5 různých doplňků. Vytvoř chutný chlebíček a naservíruj ho na talířku který najdeš na dně krabičky.

Snídaňky jsou originální skládačka a hra v jednom pro děti od 2 do 4 let. Děti se při vytváření chlebíčkových kreací naučí poznávat barvy potraviny druhy zeleniny rozvíjejí přitom kreativitu a vyjadřovací schopnosti. Tato vzdělávací skládačka neobsahuje žádné plasty.


Chcete-li vyhrát jednu ze tří herních novinek z e-shopu PYGMALINO odpovězte e-mailem na soutěžní otázky a staňte se fanoušky některé z našich sociálních sítí Facebooku Twitteru či Instagramu.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 9.12.2021

Kategorie: Hračky


 

Vložte Váš email

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace