SOUTĚŽ o pět knižních novinek z Knižního klubu - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o pět knižních novinek z Knižního klubu - www.chrudimka.cz

Termín soutěže 21. 11. 21. 12. 2021

Návrat

Trevor po dědečkovi zdědí chatu a zjišťuje že ho to táhne do míst kde prožil dětství. Vrátí se protože chce vést jednoduchý život ale ve skutečnosti to zas tak jednoduché není. Je tu například Callie rozmrzelá místní teenagerka která o smrti Trevorova dědečka ví zjevně víc než by měla. A navíc Trevorovi nejde z hlavy Natalie zástupkyně místního šerifa. Ve snaze odhalit tajemství a zjistit co se skutečně stalo s jeho dědečkem se Trevor začne šťourat v minulosti a pochopí že abychom se mohli pohnout vpřed musíme se občas vrátit na místo kde to všechno začalo.

Něžný měsíc nad Usambarou

Povstání změnilo Německou východní Afriku. Charlotta a George jejichž životní cesty se konečně sešly už nepoznávají zemi ve které chtěli vychovávat svou malou dcerku. Táhne je to zpátky do vlasti. Tam ale na ně nečekají s otevřenou náručí. Přes jejich snahu vybudovat si v severním Německu nový život si oba brzy přiznávají že stále touží po Africe. George nečekaně dostane lákavou nabídku která je zavede nazpět na černý kontinent. Netuší jakým nebezpečím budou muset čelit a že jejich hluboká láska bude vystavena těžké zkoušce… Pokračování románu Nebe nad Kilimandžárem.

Pomalu hořící oheň

Nový román autorky Dívky ve vlaku knihy která se stala fenoménem. Když je na říčním člunu v Londýně nalezen brutálně zavražděný mladík v centru pozornosti se ocitají tři ženy které ho znaly. Laura temperamentní podivínka o níž si leckdo myslí že je nebezpečná s Danielem strávila poslední noc před jeho smrtí. Jeho sousedka Miriam ví že ačkoli Laura odcházela z místa činu s krví na oblečení nemusí to ještě znamenat že je vražednice hořká zkušenost Miriam naučila co to znamená ocitnout se v nesprávný čas na nesprávném místě. A do třetice je tu Carla teta zavražděného která dosud truchlí nad nedávnou smrtí jiného člena rodiny. Nikomu nevěří vždyť i dobří lidé mohou být schopni strašlivých činů. Tři ženy které nemají společného nic kromě zášti kterou k zavražděnému cítily… Jak dlouho mohou doutnat křivdy a stará tajemství než se rozhoří v divoký plamen?

Upálené

Další thrillerová lahůdka s hororovou příchutí od autorky Kříďáka Jámy a Těch druhých. Před pěti sty lety tady upálili osm mučedníků. Před třiceti lety tu beze stopy zmizely dvě dívky. A před dvěma měsíci tu tragicky zemřel místní farář. Vítejte v Chapel Croft zapadlé vísce jejíž tajemství leží ukrytá hlouběji než v hrobě a kde se zlo začíná znovu probouzet. Nahradit zesnulého duchovního sem přichází někdo komu temnota také už mnohokrát zasáhla do života. Někdo kdo bude muset otevřít staré rány a hlavně ochránit svou dospívající dceru před démony kteří tady umějí být až příliš skuteční.

Vinařství: Osudové dny

Schweighofen ve Falci rok 1877. Bývalá služka Irena a její muž dědic vinařství Franz Gerban žijí ve šťastném manželství. Ovšem Irena cítí že do manželova světa lepší společnosti nepatří. Protože je Franz často na cestách trpí čím dál tím víc samotou a hledá pro sebe smysluplnou činnost. Začne se zasazovat o práva dělnic a přitom se opět setká s bývalým milencem dělnickým vůdcem Josefem. Franz reaguje prudkou žárlivostí a jejich vztahu hrozí rozpad. Potom se však Franz dozví tajemství které představuje pro život obou partnerů obrovskou výzvu…

Chcete-li vyhrát jednu z pěti knižních novinek z Knižního klubu odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky některé z našich sociálních sítí Facebooku Twitteru či Instagramu.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 22.12.2021

Kategorie: CD & DVD & knihy


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

Vyhrajte tři knihy Taxikář - www.klubknihomolu.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace