SOUTĚŽ o knihu Divadlo Járy Cimrmana po padesátce… - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o knihu Divadlo Járy Cimrmana po padesátce… - www.chrudimka.cz

Termín soutěže 1. 11. 1. 12. 2021

Od založení Divadla Járy Cimrmana uběhlo neuvěřitelných 55 let.

V této knize je zaznamenán kompletní vývoj legendárního souboru od počátků v rozhlasovém pořadu Nealkoholická vinárna U Pavouka přes normalizační nucené přesuny změnu režimu a odchod Ladislava Smoljaka až po nucené přestávky v účinkování v době koronavirové pandemie. Jde o historii divadla zpracovanou sezonu po sezoně. Je v ní zahrnuto co možná nejvíce zajímavých informací za 55 let jeho působení. Unikátní jsou autentické vzpomínky které herci poskytli autorovi v průběhu posledních dvou let. Knihu doplňuje řada dobových dosud nepublikovaných fotografií a zajímavých dokumentů.


Dá se s nadsázkou říci že jde o neobjevenou truhlu se spisy o historii DJC které se jen velmi těžko hledají v takto ucelené podobě.

Nechť vám tato kniha přinese okamžiky radosti i chvíle k zamyšlení.

Chcete-li vyhrát knihu Divadlo Járy Cimrmana po padesátce… odpovězte e-mailem na soutěžní otázky a staňte se fanoušky některé z našich sociálních sítí Facebooku Twitteru či Instagramu.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 1.12.2021

Kategorie: CD & DVD & knihy


 

Vložte Váš email

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace