SOUTĚŽ o vstupenky na koncert britské skupiny JETHRO TULL - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o vstupenky na koncert britské skupiny JETHRO TULL - www.chrudimka.cz

Termín soutěže 21. 10. 24. 10. 2021

Ostravu opět navštíví slavná kapela Jethro Tull. Britská rocková legenda je na hudební scéně od roku 1967 a za svou existenci vydala několik desítek alb. Jethro Tull v současné době tvoří nepostradatelný frontman Ian Anderson David Goodier John O'Hara Scott Hammond a Joe Parrish. Legendární formace vystoupí 26. října v ostravském Gongu a v dalších dnech zahraje i v Brně a v Praze.

Jethro Tull se téměř od svých počátků mohou pyšnit okamžitě identifikovatelným soundem kombinujícím rockové postupy s folkem blues jazzem klasikou a staroanglickou keltskou hudbou z níž vane středověká nespoutanost loutnových bardů. Ačkoli se podobných formací v sedmdesátých letech vyrojila celá řada žádná z nich neměla tak žhavou spontánní energii flétnových běhů čaroděje Andersona a rafinovanou kytarovou nápaditost Martina Barre. Skvělého přijetí se dostalo už druhému albu Stand Up 1969 skutečný milník však přišel s čtvrtým albem Aqualung 1971. Koncepční příběh tuláka vyloučeného ze společnosti stejně jako kritika církve byl ve své době průlomový. Syntéza progresivního rocku a folkových prvků s kazatelsky naléhavým zpěvem Andersona oslovila mladé posluchače svou syrovou a přímočarou upřímností. Na koncertech Jethro Tull rozvíjeli své bohaté improvizační schopnosti a nespoutané muzicírování otevřené všem podnětům. Podobně inspirativní bylo o rok později album Thick As a Brick které zkoumalo manipulativní chování většinové společnosti k jedinci.

Chcete-li vyhrát vstupenky na koncert britské skupiny JETHRO TULL odpovězte e-mailem na soutěžní otázky a staňte se fanoušky některé z našich sociálních sítí Facebooku Twitteru či Instagramu.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do jednoho dne po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 24.10.2021

Kategorie: Vstupenky & letenky


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

Vyhraj touster Gorenje s tousty Penam - https://www.penam.cz/

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace