SOUTĚŽ o dětskou hru KOMÁŘÍ HODY - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o dětskou hru KOMÁŘÍ HODY - www.chrudimka.cz

Komáří hody jsou dětská hra v níž se kamarádi do nepohody Tukan a Chameleon snaží uprostřed temné džungle ulovit co nejvíce komárů. U jezírek je lahodných komárů dost avšak jen ti nejlepší lovci a opravdoví fajnšmekři si budou moci pochutnat na vyhlášené delikatese na zlatých komárech.

Hráči pohybují svou figurkou Tukana a Chameleona po hrací desce. Zatímco Chameleon se smí pohybovat pouze vodorovně či svisle a lovit může úhlopříčně Tukan dokáže jaké překvapení létat a tak úhlopříčně přelétává jezírka a loví vše nad čím přeletí.

A protože v džungli není komár jako komár jsou komáři v Komářích hodech vyvedeni v několika barvách. Každá barva znamená jiný efekt který se provádí po té co je komár uloven. Vrcholem blaha je ovšem ulovit komára zlatého neboť hráč jehož lovecký tým uloví devět zlatých komárů nebo zablokuje protihráče vítězí.

Chcete-li vyhrát dětskou hru KOMÁŘÍ HODY odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky některé z našich sociálních sítí Facebooku Twitteru či Instagramu.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 13.11.2021

Kategorie: Hračky


 

Vložte Váš email

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace