SOUTĚŽ o knihu Patagonie a Ohňová země - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o knihu Patagonie a Ohňová země - www.chrudimka.cz

Termín soutěže 11. 10. 11. 11. 2021

Divoká nespoutaná a nadpozemsky krásná země kde bydlí vítr to je nejvýstižnější charakteristika rozlehlé Patagonie a Ohňové země.

Setkání s patagonským horským světem je nezapomenutelným zážitkem. Kdo ho navštíví odchází vášnivě zamilován. Něco z tohoto pohádkového světa nám chce autor přiblížit v této knize. Velkolepými snímky vykresluje obraz krajiny neznámých nepokořených vrcholů. Diváka uvádí v úžas nejen záběry výjimečných míst ale i mistrným ztvárněním zdánlivě mnohem skromnějších motivů. Dílo doplňuje jak odbornými a empatickými poznámkami o zemi a lidech tak ověřenými informacemi pro milovníky přírody a treků vysokohorské turisty a horolezce.

Tato kniha získala 3. místo na cestovatelském festivalu GO Kamera v kategorii Nejkrásnější kniha o cestování za rok 2015.

Chcete-li vyhrát knihu Patagonie a Ohňová země odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky některé z našich sociálních sítí Facebooku Twitteru či Instagramu.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 11.11.2021

Kategorie: CD & DVD & knihy


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

SOUTĚŽ o Igráčky jejich autíčka a růžový domeček - www.zenyprozeny.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace