SOUTĚŽ o kooperativní hru PANDEMIC: Epicentrum Evropa - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o kooperativní hru PANDEMIC: Epicentrum Evropa - www.chrudimka.cz

Termín soutěže 8. 10. 8. 11. 2021

Epicentrum Evropa je verze hry Pandemic kdy budete zachraňovat Evropu před pandemií nebezpečného viru. To vše během 30 minut což je z hlediska protagonistů jediný den.

Epicentrum Evropa je hra která nabízí stejnou napínavou kooperativní hratelnost jako klasický Pandemic ovšem tentokrát v menším formátu. Tuto verzi si můžete vzít prakticky kamkoli a zahrajete ji za kratší dobu. Stanete se tu členy elitního lékařského týmu a každý tak získá své specifické schopnosti skrze které bude moci léčit pacienty bránit šíření nemoci a snažit se vynalézt na ni lék. Když stihnete objevit všechny tři léky v časovém limitu vyhráváte. Do hry si pak můžete i přidat různé mutační karty a zvýšit tak její obtížnost.

Hrajte spolu vyhrajte spolu!

Chcete-li vyhrát kooperativní hru PANDEMIC: Epicentrum Evropa odpovězte e-mailem na soutěžní otázky a staňte se fanoušky některé z našich sociálních sítí Facebooku Twitteru či Instagramu.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 8.11.2021

Kategorie: Hračky


 

Vložte Váš email

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace