SOUTĚŽ o hudební knihu AEROSMITH - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o hudební knihu AEROSMITH - www.chrudimka.cz

Termín soutěže 24. 9. 24. 10. 2021

Po padesáti letech rychlého a tvrdého rocku okořeněného špetkou blues jsou Aerosmith jednou z největších a jednou z nejméně předvídatelných rock'n‘rollových kapel všech dob.

Tato obsáhlá ilustrovaná publikace provede čtenáře celou kariérou zlých hochů z Bostonu: v sedmdesátých letech si razili cestu malými kluby až do velkých arén a na stadiony koncem let osmdesátých museli po pádu až na samé dno znovu stoupat na rockový vrchol ale především mezi sebou neustále řešili různé nesváry. Hudební novinář Richard Bienstock poutavě popisuje divokou historii kapely ve které nechybí vzestupy pády ani návraty a vizuálně ji doplňuje o téměř 400 fotografií a obrázků koncertních plakátů propustek do zákulisí vstupenek obalů sedmipalcových desek a triček.

Součástí této knihy je také rozsáhlá diskografie kapely a hodnocení jednotlivých studiových alb jejichž autory jsou významní rockoví novináři Daniel Bukszpan Neil Daniels Chuck Eddy Bill Holdship Greg Kot Martin Popoff Bud Scoppa Phil Sutcliffe a Jaan Uhelszki. Výsledkem je vizuálně ohromující portrét hudebníků kteří v očích mnohých fanoušků hrají v nejlepší americké kapele všech dob.

Chcete-li vyhrát hudební knihu AEROSMITH odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky některé z našich sociálních sítí Facebooku Twitteru či Instagramu.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 24.10.2021

Kategorie: CD & DVD & knihy


 

Vložte Váš email

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace