SOUTĚŽ o dětskou hru PONOŽKOŽROUTI - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o dětskou hru PONOŽKOŽROUTI - www.chrudimka.cz

Termín soutěže 17. 9. 17. 10. 2021

Pomozte skřítkům v hledání ztracených ponožek a zjistěte co se skrývá v zavřených místnostech uvnitř krabice! Ponožkožrouti jsou dětská legacy hra s témetem sice nezvyklým nicméně každému jistě více než blízkým.

V tomto domě už nejde najít jediný kompletní pár ponožek! Zase je celý zamořený těmi prokletými příšerkami. Pomozte statečným a pracovitých skřítků zjednat pořádek. Prohledejte zásuvky a skříně najděte ponožky a buďte první kdo poskládá tři páry. Ale pozor na příšerky! Ty jsou celé dychtivé sebrat každou osamocenou ponožku. Nebo ještě lépe pošlete je na své soupeře! Prozkoumejte dům otevřete další místnosti najděte užitečné předměty a postavte se novým výzvám!

Hráči se během hry snaží najít 3 páry chybějících ponožek ale musí si dát pozor na všudypřítomné příšerky které se je snaží o tyto ponožky obrat a odnést si je do svých doupat. Není radno podcenit i své soupeře a hlídat si ponožky i před nimi. Po skončení hry dostane vítěz možnost vylepit samolepku ponožky do vnitřku krabice na symbol ponožek. Po několik hrách tak budou hráči schopni otevřít uvnitř krabice nové místnosti a objevit nové tajné herní komponenty a další varianty hry.

Chcete-li vyhrát dětskou hru PONOŽKOŽROUTI odpovězte e-mailem na soutěžní otázky a staňte se fanoušky některé z našich sociálních sítí Facebooku Twitteru či Instagramu.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 17.9.2021

Kategorie: Hračky


 

Vložte Váš email

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace