SOUTĚŽ o čtyři diáře Rok podle Dary 2022 - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o čtyři diáře Rok podle Dary 2022 - www.chrudimka.cz

Termín soutěže 15. 9. 15. 10. 2021

Oblíbená zpěvačka Dara Rolins vydává letos již pošesté svůj tradiční diář Rok podle Dary. Kromě základního ročního kalendária v něm opět nabízí fanouškům i řadu fotografií motivačních textů užitečných rad jak dosáhnout v životě harmonie nebo i své oblíbené zdravé recepty. Samozřejmě nechybí ani dostatek místa na osobní poznámky.

Diář Rok podle Dary 2022 tentokrát nově vychází ve dvou velikostech v klasickém velkém formátu 130 x 210 mm a nově také v menší variantě 105 x 148 mm který se lépe vejde do malé kabelky.

Na zadní vnitřní straně obálky je v obou provedeních umístěna praktická kapsička s dárkem. V letošním roce jím je Notes plný tajemství aneb test vaší upřímnosti.

Chcete-li vyhrát jeden ze čtyř diářů Rok podle Dary 2022 odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky některé z našich sociálních sítí Facebooku Twitteru či Instagramu.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 15.10.2021

Kategorie: CD & DVD & knihy


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

Vyhrajte tři knihy Herbář prapodivných potvorů - www.klubknihomolu.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace