SOUTĚŽ o tři knižní novinky z Nakladatelství KAZDA - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o tři knižní novinky z Nakladatelství KAZDA - www.chrudimka.cz

100 her pro každou příležitost

Hrajte si s přáteli kdekoliv a kdykoliv

Odložte mobil a pojďte si něco zahrát se svými blízkými. Skvěle se pobavíte.

Kniha je určena pro každého kdo se chce odpojit od technologií a přeje si trávit více času s rodinou a přáteli. Nejen vedle nich ale s nimi. Hry rozvíjejí představivost schopnost řešit problémy i mezilidskou komunikaci. Pomůžou ulevit od digitálního přetížení a dají se hrát téměř při každé příležitosti. Rozproudí zábavu na rodinné oslavě či na večírku zaženou nudu při dlouhé cestě autem anebo si je prostě můžete zahrát jen tak zlepší náladu po večeři když jsou všichni spolu. Výhodou je že k hraní stovky nápaditých her nepotřebujete vůbec nic i tak je zábava zaručena.


Hry se zemí vzduchem ohněm a vodou

Hrajte si s dětmi pod širým nebem ať nesedí jen u počítače

Hry a zálesácké či rukodělné aktivity jsou založeny na využití čtyř základních přírodních živlů — země vzduchu ohně a vody. Nesou v sobě poselství udržitelnosti a vzbuzují úžas nad fascinující propojeností života.

Ať už jste rodiče učitelé průvodci v lesní školce nebo jen máte na starosti partu dětí tato příručka je napěchovaná nápady jak dostat ratolesti ven a učit je poznávat přírodu. Vytvoří si k ní pouto získají nové dovednosti a užijí si spoustu zábavy na čerstvém vzduchu. Hry a zálesácké či rukodělné aktivity jsou založeny na využití čtyř základních přírodních živlů — země vzduchu ohně a vody. Nesou v sobě poselství udržitelnosti a vzbuzují úžas nad fascinující propojeností života.

ZEMĚ: vytvořte si bahenní skluzavku nabatikujte látku mazlavou hlínou a zkuste koulemi z bláta zasáhnout pohyblivý cíl
VZDUCH: vyřežte si ze dřeva píšťalu vyrobte a vypusťte do vzduchu papírového draka nebo předvídejte počasí podle mraků
OHEŇ: vykopejte si v přírodě bezpečné ohniště vytvořte si pochodeň k odpuzení hmyzu nebo se zorientujte pomocí stínové hole
VODA: umíchejte si přírodní barvivo postavte a otestujte vodotěsný bunkr nebo si z vlastnoručně vyrobených dřevěných tupláků vychutnejte přírodní březový čaj

Vše doplňují čtyři kouzelné příběhy které v dětech probudí fantazii — pro každý živel jeden.


Zálesáctví pro celou rodinu

Podtitul: Společně do divočiny

Zažijte společně dobrodružství v divočině. Užijte si pobyt v přírodě na maximum a současně bezpečně. Nahlédněte do tajemství bushcraftu umění poradit si v divočině za všech okolností a na zálesáckých výpravách vás téměř nic nezaskočí.

Zálesáctví tedy bushcraft znamená umět si poradit v divočině za všech okolností. Díky zvládnutí zálesáckých dovedností strávíte s dětmi čas v přírodě aktivně a bezpečně a zažijete nečekaná dobrodružství. Využijte praktické návody z této příručky a v divočině vás téměř nic nezaskočí i když se vypravíte do neznámých končin či na vícedenní výpravu. A načerpáte také spoustu inspirace pro další zálesácké výzvy. Příručka je určená pro rodiny s dětmi začínající zálesáky dobrodruhy i výletníky. Najdete v ní rady a tipy pro pobyt v divoké přírodě třeba jak nejlépe naplánovat trasu výletu co si určitě vzít s sebou jak si postavit přístřešek či vyrobit a používat různé nástroje a současně neničit životní prostředí.

Najdete zde:

tipy na dokonalý rodinný zážitek v divoké přírodě
zhruba 15 podrobných návodů na zálesácké aktivity vysvětlené krok za krokem
jednoduché recepty pro vaření na plynovém vařiči aby se nasytili malí i velcí dobrodruhové
spoustu dalších nápadů které se vám při aktivitách v přírodě mohou hodit: jak se zorientovat v terénu stopovat zvířata určovat rostliny a stromy vázat uzly…


Chcete-li vyhrát jednu ze tří knižních novinek z Nakladatelství KAZDA odpovězte e-mailem na soutěžní otázky a staňte se fanoušky některé z našich sociálních sítí Facebooku Twitteru či Instagramu.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 28.9.2021

Kategorie: CD & DVD & knihy


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

Soutěž o lahodný balíček koktejlů Chia Shake plný vitamínů a energie - www.chytrazena.cz
SOUTĚŽ: Nápady na veselé dárky - www.zenyprozeny.cz
Vyhrajte zážitkové dárky pro každou příležitost od ADROP.CZ - www.chytrazena.cz
Soutěžte a získejte krásnou pleť bez vrásek s Natur Collagen Expert Beauty - www.chytrazena.cz
Soutěž o přírodní sady pro muže ženy a parfém Nobilis Tilia - www.chytrazena.cz
Soutěž o sprchové gely a vody po holení ALPA COOL pro muže - www.chytrazena.cz
Soutěž o vánoční novinky Americký klub českých dam a Tenkrát o Vánocích - www.chytrazena.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace