SOUTĚŽ o tři knihy Aromaterapie podle ročních období - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o tři knihy Aromaterapie podle ročních období - www.chrudimka.cz

Ponořte se do tajemství aromaterapie a využijte účinků éterických olejů po celý rok.

Z tisíce okvětních lístků získáme jednu kapku vzácného oleje. Éterické oleje zachycují něco jedinečného co zasahuje naše smysly na mnoha úrovních. Harmonizují emoce posilují intuici a zlepšují zdraví. Éterické oleje ovlivňují tělo i psychiku a jsou proto velmi účinnými pomocníky v péči o celkové zdraví.

Vydejte se na svou voňavou cestu naučte se kdy oleje využívat jak je míchat i podle čeho vybírat.


Autorka knihy Adéla Zrubecká

V roce 1987 emigrovala a v Londýně vystudovala na diplomovanou aromaterapeutku. Po návratu do Čech si otevřela vlastní soukromou aromaterapeutickou praxi. Vytvořila systém holistických aromaterapeutických masáží a od roku 1997 vyučuje v Institutu aromaterapie. V roce 2004 se stala spolumajitelkou společnosti Nobilis Tilia kde v současné době spolupracuje na vývoji nových produktů a navrhuje směsi éterických olejů k dosažení terapeutického účinku. Se svým mužem Petrem procestovali svět na kolech a dnes žijí s rodinou ve Vlčí Hoře. Pro CPress připravila dvě knihy. V té první Aromaterapie podle zvěrokruhu najdete recepty na aromaterapeutické směsi a tipy na éterické oleje přímo na míru jednotlivým znamením. Druhá kniha se jmenuje Aromaterapie podle ročních období a opět čtenáře uvádí do kouzelného světa éterických olejů které harmonizují emoce posilují intuici a zlepšují zdraví.

Chcete-li vyhrát jednu ze tří knih Aromaterapie podle ročních období odpovězte e-mailem na soutěžní otázky a staňte se fanoušky některé z našich sociálních sítí Facebooku Twitteru či Instagramu.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 16.9.2021

Kategorie: CD & DVD & knihy


 

Vložte Váš email

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace