SOUTĚŽ: Tchibo slaví 30 let v Česku a děkuje za důvěru - www.zenyprozeny.cz

SOUTĚŽ: Tchibo slaví 30 let v Česku a děkuje za důvěru - www.zenyprozeny.cz

Hrajte s námi o ceny které do soutěže věnovalo Tchibo jež slaví 30 let na českém trhu! Tak významné jubileum firma slaví díky přízni a důvěře zákazníků kteří si oblíbili jejich lahodnou voňavou kávu každý týden novou kolekci spotřebního zboží v obchodech Tchibo koutcích obchodních řetězců i e-shopu a důraz na udržitelnost. Za ta léta se Tchibo dokázalo vyšvihnout na čelo kávového trhu i mezi klíčové prodejce spotřebního zboží. I nadále se snaží neustále překvapovat zdokonalovat své služby i nabídku a usiluje o význačné výsledky v oblasti trvalé udržitelnosti která zohledňuje ochranu životního prostředí i respekt k lidem v rámci procesu výroby. Společnost usiluje o to aby si u ní zákazníci mohli kupovat produkty pro které je charakteristická kvalita příznivá cena a zároveň spravedlivé sociální podmínky a ochrana životního prostředí při jejich produkci. To platí pro spotřební zboží i kávu.
Tři správní luštitelé získají balíčky v nichž najdou dárkový poukaz Tchibo na 300 Kč půl kila Fairtrade zrnkové kávy Tchibo Barista a plátěnou tašku na nákup.

 

Datum ukončení soutěže: 22.8.2021

Kategorie: Peníze & poukázky


 

Vložte Váš email

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace