SOUTĚŽ o strategickou hru GLORY: A Game of Knights - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o strategickou hru GLORY: A Game of Knights - www.chrudimka.cz

Termín soutěže 4. 8. 4. 9. 2021

Glory: A Game of Knights je strategická hra z prostředí rytířských turnajů a dobrodružných středověkých cest.

Ve hře Glory se stanete mladým rytířem prahnoucím po uznání a slávě. Onu slávu si hodláte vydobýt na rytířských kláních či dobrodružných cestách o kterých budou pět trubadúři a na jejichž konci možná připíšete ke svému jménu některé z kýžených přízvisek. Během každého kola se musíte rozhodnout jak strávíte drahocenný čas. Zlepšíte své schopnosti na cvičišti pokusíte se získat stoupence pomodlíte se nebo vyrazíte s mečem v ruce bojovat za krále? Na cestách se můžete také postavit různým výzvám nebo získat náklonnost sličných dam. Jedině rytíř se srdcem šampiona dokáže v turnaji zvítězit nad ostatními hráči a slavnými evropskými šlechtici 15. století.

Glory je hra vytvořená dvěma nadšenci do středověkých rekonstrukcí kteří se rozhodli převyprávět příběh rytířského života prostřednictvím deskové hry. Klíčovými prvky jsou:

Dva odlišné herní módy pro různé zážitky a povahy hráčů můžete se rozhodnout zda chcete bojovat s ostatními hráči či nikoliv.
Příprava na turnaj prostřednictvím populární mechaniky tzv. „worker-placementu'.
Cestování pomocí karet představujících výzvy obchod či dvoření dámám.
Velkolepá klání která vám přinesou většinu slávy.
Rychlé ale promyšlené souboje.
Přízviska která přinášejí další slávu pokud byl život rytíře dosti výjimečný na to aby si je vysloužil. Můžete se pokusit získat přízviska veřejná či tajná osobní. Navíc budou pokaždé jiná.

Chcete-li vyhrát strategickou hru GLORY: A Game of Knights odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky některé z našich sociálních sítí Facebooku Twitteru či Instagramu.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 4.9.2021

Kategorie: Hračky


 

Vložte Váš email

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace