SOUTĚŽ o knihu Svědectví o životě v KLDR - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o knihu Svědectví o životě v KLDR - www.chrudimka.cz

Termín soutěže 1. 8. 1. 9. 2021

Dění v Severní Koreji bedlivě sledují média a politici po celém světě přesto se k nám z této země dostává jen velmi omezené a cenzurované množství informací. Kniha koreanistky Niny Špitálníkové která přináší sedm rozhovorů se severokorejskými uprchlíky proto představuje mimořádně cenný a unikátní příspěvek k poznání jednoho z nejtužších autokratických režimů na světě. Životní osudy sedmi zpovídaných severokorejských uprchlíků jsou mimořádně pestré. V knize promlouvají jak ti kteří proti režimu dlouhodobě revoltovali tak ti kteří s ním sympatizovali jak ti kteří byli zvyklí na blahobyt tak ti kteří se museli celý život ohánět aby se alespoň občas najedli. Díky rozmanitosti zpovídaných osob mají čtenáři jedinečnou možnost nahlédnout pod roušku severokorejského režimu poznat mentalitu Severokorejců i jejich každodennost a to z mnoha úhlů.

Jak funguje severokorejská indoktrinace? Co pro tamní obyvatele znamená trojice zbožštěných vůdců? Jaký je rozdíl mezi životem na vesnici a ve městě? Na tyto a mnohé další otázky najdete odpověď ve strhujících výpovědích sedmi silných osobností které se rozhodly riskovat vlastní život utéct z KLDR a poznat svobodu.

Chcete-li vyhrát knihu Svědectví o životě v KLDR odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky některé z našich sociálních sítí Facebooku Twitteru či Instagramu.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 1.9.2021

Kategorie: CD & DVD & knihy


 

Vložte Váš email

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace