SOUTĚŽ o tři balíčky novinek GoodWays - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o tři balíčky novinek GoodWays - www.chrudimka.cz

Termín soutěže 27. 7. 27. 8. 2021

V době založení společnosti vyrábějící GoodWays produkty se v České republice ještě tolik nemluvilo o udržitelném způsobu života a o nutnosti nahrazovat jednorázové plastové výrobky těmi znovupoužitelnými jako nyní. Oni se to však rozhodli změnit přispět svým dílem a snížit závislost světa na plastových lahvích a jiných jednorázových výrobcích.

GoodBox Krabička Na Jídlo

Svačinka či oběd s sebou? S GoodBox krabičkou na jídlo to bude jedna radost ať už jste ve škole v práci či na cestách! GoodBox je designová krabička na jídlo která splňuje všechny vaše potřeby a požadavky. Bude vám dělat parádu a sklízet komplimenty kamkoliv půjdete a vydrží vám opravdu věčnost!


GoodWays Bambusový Příbor

Mějte své osobní znovupoužitelné příbory GoodWays všude s sebou a řekněte NE těm jednorázovým jednou provždy! GoodWays bambusový příbor je vyroben z kvalitního přírodního bambusu který není nijak ošetřovaný takže při jídle nezanechává žádnou pachuť a snadno se čistí je plně biologicky rozložitelný a přirozeně antibakteriální. Je velmi lehký a při dobrém zacházení vám vydrží velmi dlouho i při častém používání. Sada obsahuje bambusový nůž vidličku lžíci jídelní hůlky a bavlněný ubrousek ve vnitřní kapsičce v praktickém příborníku vyrobeném v České republice z přírodní biobavlny.


Plátěné Kapesníčky

Na svačinu na piknik nebo třeba jako náhrada papírových kapesníčků.

Tato multifunkční sada 3 plátěných kapesníčků v praktické kapsičce slouží jako náhrada klasických papírových kapesníčků které mnohdy v nemalém množství končí v koši. Věděli jste že posmrkané papírové kapesníčky nesmí přijít do kontejneru na papír? Zároveň mohou také sloužit jako kuchyňské ubrousky nebo třeba jako náhradní ubrousky do naší kapsičky na svačinu GoodSnack či do GoodWays příborníku s bambusovými příbory. Kapsička se vleze do každé kabelky či batohu a prakticky vám posmrkané či špinavé kapesníčky oddělí od ostatních věcí.


GoodBrush Balíček

GoodBrush balíček je vším co potřebuješ pro svou dentální hygienu. Pociť rozdíl!

Balíček obsahuje:

GoodBrush bambusový kartáček dle svého výběru
Stojánek na kartáček z bambusu
Cestovní pouzdro na kartáček z bambusu
Mezizubní kartáčky z bambusu sadu 6ks 04mm
Zubní nit z kukuřičného škrobu s aktivním uhlím

Dentální hygiena je jedním z nejdůležitějších denních návyků. Nedělejme kompromisy mezi příjemným pocitem a udržitelností!


Zároveň s jejich produkty se snaží šířit i myšlenku znovupoužitelnosti a bezodpadovosti. Proto zařazují další produkty které nahrazují jednorázové plastové výrobky aby motivovali k žití života s menším množstvím odpadu.

Chcete-li vyhrát jeden ze tří balíčků novinek GoodWays odpovězte e-mailem na soutěžní otázky a staňte se fanoušky některé ze sociálních sítí CHRUDIMKA.cz a GOODWAYS.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 27.8.2021

Kategorie: Zdraví & hubnutí & potraviny


 

Vložte Váš email

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace