SOUTĚŽ o čtyři herní novinky od GRANNY - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o čtyři herní novinky od GRANNY - www.chrudimka.cz

Hamouni

Přichází zima a lesní zvířátka shánějí zásoby aby přečkala dlouhé období chladu.

Cílem hráčů je proto co nejrychleji shromáždit pět stejných dobrot. V každém kole si hráč vybere dvě karty zvířátek a postupně provádí akce které s nimi souvisejí. Různá zvířátka umožňují potravu nejen poctivě získat ale dokonce ji i sebrat soupeřům nebo ji naopak úspěšně ubránit. Hráč který jako první shromáždí pět stejných kartiček zásob se stává vítězem.

Hra pro 36 hráčů od 8 let tříbí paměť i strategické myšlení ale hlavně přináší dobrou zábavu.


Tři na tři

Na stole leží čtverec tvořený devíti startovními kartami s obrázky příšerek. Hráči na ně pokládají karty s odpovídajícími příšerkami a podobně jako v piškvorkách se snaží tvořit vítězné řady; řídí se přitom barvou nebo vzorem pozadí.

Hra pro celou rodinu obsahuje dvě varianty s různou obtížností a přináší nejen dobrou zábavu ale pomáhá také cvičit postřeh rychlé reakce a schopnost soustředění.

Jako dárek se navíc v krabičce skrývá i pexeso zdarma!


Jeníček a Mařenka

Po dlouhém bloudění v temném lese narazili Jeníček a Mařenka na chaloupku z různých sladkostí. Hladově se do nich pustili ale začala je honit strašlivá ježibaba. Vy jim však můžete pomoci!

Skládejte společně kompletní obrázky sladkostí abyste za každý z nich získali žeton perníčku. Shromáždíte-li 5 žetonů skončí hra vaším vítězstvím. Nesmí vás ale dohonit ježibaba!

Kooperativní hra pro 24 hráče od 6 let umožňuje dvě různě obtížné herní varianty.


Kdo umyje nádobí?

Na počátku hry mají všichni hráči před sebou kartičky rozmístěné v daném pořadí a obrácené „čistou' stranou vzhůru. Ve svém tahu pak mohou provést jednu ze dvou akcí: otočit libovolnou vlastní kartičku z „čisté' strany na „špinavou' nebo se zbavit již dříve otočené „špinavé' kartičky tak že ji položí na jinou „špinavou' kartu buď stejného druhu nebo stejné barvy.

Zábavná hra nejen procvičí postřeh rychlé reakce a schopnost soustředění ale vyřeší i nepříjemnou povinnost po obědě…


Chcete-li vyhrát jednu ze čtyř herních novinek od GRANNY odpovězte e-mailem na soutěžní otázky a staňte se fanoušky některé z našich sociálních sítí Facebooku Twitteru či Instagramu.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 15.8.2021

Kategorie: Hračky


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

LISTOPADOVÁ SOUTĚŽ - www.brasty.cz
Soutěž o nákup v hodnotě 1000 Kč - www.ok-domov.cz
Vyhrajte 1000 Kč v soutěži serveru SlevovyKupon.net - 11/2021 - www.slevovykupon.net
Vyhrajte 500 Kč na nákup do Armik.cz - 11/2021 - www.armik.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace