SOUTĚŽ o fantasy pirátskou hru NA VLNÁCH NEZNÁMA - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o fantasy pirátskou hru NA VLNÁCH NEZNÁMA - www.chrudimka.cz

Termín soutěže 2. 7. 2. 8. 2021

Pirátská dobrodružství ve světě plném magie!

Ahoj námořníci! V rukách držíte novou dobrodružnou hru od tvůrců Zimy mrtvých která probudí mořského vlka v každém z nás. Ve hře Na vlnách neznáma se hráči ponoří do života pirátů na palubě té nejskvělejší lodi jaká se kdy plavila po všech sedmi mořích. Dobrá možná to není úplně nejskvělejší loď vlastně se tomu ani neblíží ale rozhodně to není ta nejhorší! Zahrajte si napínavé scénáře s pomocnou aplikací a prožijte unikátní příběhy v nichž se spolu s přáteli budete rozhodovat zda zachráníte svět nebo ho naopak oškubete o všechny prachy!

Každá partie hry Na vlnách neznáma představuje fantastické dobrodružství plné objevování podivuhodných zákoutí celého světa. Ve hře budete drancovat a plenit hromadit kořist zakopávat truhlice s pokladem na tajných místech a zúčastníte se nejedné lumpárny kterou by vaše maminka dozajista neschvalovala.


Chcete-li vyhrát fantasy pirátskou hru NA VLNÁCH NEZNÁMA odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky některé z našich sociálních sítí Facebooku Twitteru či Instagramu.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 2.8.2021

Kategorie: Hračky


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

Vyhraj touster Gorenje s tousty Penam - https://www.penam.cz/

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace