SOUTĚŽ o pět herních novinek z Piatniku - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o pět herních novinek z Piatniku - www.chrudimka.cz

4mation

Hra s kostkami která je skutečnou výzvou pro bystré a šikovné hráče! Kdo dokáže jako první položit své 4 kostky do vodorovné svislé nebo diagonální řady? Ale pozor: při utváření řady můžete kostky přikládat pouze k naposledy položené kostce!

Připadá vám to jednoduché? Tak to pojďte zkusit!


Freeze Factory

Nadešel velký den! Jako mladí zmrzlináři ze slavné „Freeze Factory' jste se dlouhou dobu piplali s vynálezem stroje na výrobu zmrzliny. Tento stroj dokáže zabalit do kornoutku 3 kopečky různých druhů zmrzliny najednou! Dnes můžete svůj vynález představit světu a všechny hosty rozmazlit lahodnou zmrzlinou.

Ale kdo z vás bude schopen nejlépe obsluhovat stroj správně namíchat požadované druhy zmrzliny a splnit tak většinu objednávek?


Piggy Pearls

Na zemi leží spousta bláta! Ale ne! Perlový náhrdelník babičky Boženky se roztrhl. Teď se všechny drahé perly povalují v blátě. A už se prasátka ženou aby se vyzdobila co největším počtem perel.

Pomozte jim s tím. Najděte správné perly a dejte je do korýtka.

To je jediný způsob jak se můžete na konci hry pochlubit těm nejcennějšími perlami.


Go Doggy Go!

Připravit ke startu pozor teď!

A už začíná vzrušující závod oblíbených čtyřnohých mazlíčků. Smůlu má ten hráč jehož pes se v průběhu závodu prodlouží. Čí jezevčík protne svými zadními tlapkami cílovou pásku jako první?


Mozzaroller

Nově otevřená pizzerie „Angelo' je zavalena velkým množstvím objednávek. Jste rychlými rozvozci pizzy a vaším úkolem je dodávat co nejvíce zákazníkům jejich oblíbené pizzy. Předtím se však musí na pizzy s trochou štěstí při hodu kostkami přidat ty správné ingredience! Ale buďte opatrní protože konkurence nespí.

Každý se totiž snaží prosadit jako oblíbený rozvozce a získat si tak stálé zákazníky.


Chcete-li vyhrát jednu z pěti herních novinek z Piatniku odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky některé z našich sociálních sítí Facebooku Twitteru či Instagramu.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 10.7.2021

Kategorie: Hračky


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

LISTOPADOVÁ SOUTĚŽ - www.brasty.cz
Soutěž o nákup v hodnotě 1000 Kč - www.ok-domov.cz
Vyhrajte 1000 Kč v soutěži serveru SlevovyKupon.net - 11/2021 - www.slevovykupon.net
Vyhrajte 500 Kč na nákup do Armik.cz - 11/2021 - www.armik.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace