SOUTĚŽ o blafovací karetní hru PIKANTNÍ KOČKY - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o blafovací karetní hru PIKANTNÍ KOČKY - www.chrudimka.cz

OPRAVDU OSTRÝ SOUBOJ!

Bylo nebylo tři velké kočky se rozhodly jednou provždy ukončit vyčerpávající soutěž o největší šelmu. Usnesly se že okoření svých devět životů pikantním kulinářským soubojem! Bohužel se nevyhnuly podvádění a tak daly vzniknout velmi ostré blafovací hře která vám často vžene slzy do očí.

Cílem hry je zbavovat se karet z ruky. Ve hře najdete karty koření pepř čili a wasabi které jsou očíslované 1-10. Když jste na řadě můžete zahrát kartu koření nebo můžete pasovat. Karty se hrají na vršek hromádky koření. Hráč musí při zahrání karty oznámit číslo které hraje a druh koření. Vrchní karta hromádky koření může být vždy konfrontována. Kterýkoliv hráč může položit svou tlapku na hromádku koření a konfrontovat buď číslo nebo koření. Vyhodnocuje se pouze konfrontovaný atribut číslo nebo koření. Pokud konfrontovaný atribut nesouhlasí vyzyvatel vyhrává. V opačném případě vyhrává konfrontovaný hráč. Vítěz konfrontace získá aktuální hromádku koření která se na konce hry přepočítá na vítězné body co karta to bod.
Pokud se zbavíte všech karet z ruky získáte speciální kartu trofeje. Pokud získáte během hry 2 trofeje automaticky vyhráváte jinak se na konci hry který může nastat dvěma různými způsoby počítají body.

Pokud budete ve hře opravdu dobří můžete si jí ztížit. Celkem je ve hře 6 karet které můžete libovolně zapojit do hry a ještě víc si jí okořenit.


Chcete-li vyhrát blafovací karetní hru PIKANTNÍ KOČKY odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky některé z našich sociálních sítí Facebooku Twitteru či Instagramu.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 30.6.2021

Kategorie: Hračky


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

Soutěž o lahodný balíček koktejlů Chia Shake plný vitamínů a energie - www.chytrazena.cz
SOUTĚŽ: Nápady na veselé dárky - www.zenyprozeny.cz
Vyhrajte zážitkové dárky pro každou příležitost od ADROP.CZ - www.chytrazena.cz
Soutěžte a získejte krásnou pleť bez vrásek s Natur Collagen Expert Beauty - www.chytrazena.cz
Soutěž o přírodní sady pro muže ženy a parfém Nobilis Tilia - www.chytrazena.cz
Soutěž o sprchové gely a vody po holení ALPA COOL pro muže - www.chytrazena.cz
Soutěž o vánoční novinky Americký klub českých dam a Tenkrát o Vánocích - www.chytrazena.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace