SOUTĚŽ o dvě knihy ze série BYLINKOPEDIE - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o dvě knihy ze série BYLINKOPEDIE - www.chrudimka.cz

Termín soutěže 25. 5. 25. 6. 2021

Bylinkopedie

Na každý neduh existuje správná bylinka.

Velká kniha bylin a rostlin které známe z české přírody vhodná pro zapálené bylinkáře milovníky lidového léčitelství nebo majitele zahrad. Encyklopedie i praktická příručka v jednom plná fotografií užitečných rad a zdravotních tipů napsaná autory stejnojmenného úspěšného blogu. Najdete zde nejznámější a nejpoužívanější bylinky s návody jak je pěstovat k čemu je používat a jak si připravovat léčivé přípravky.


Bylinkopedie 2

Hledáte léčivé účinky bylinek? Tady je najdete!

Další velká kniha bylin a rostlin ze série Bylinkopedie které známe z české přírody vhodná pro zapálené bylinkáře milovníky lidového léčitelství nebo majitele zahrad. Encyklopedie i praktická příručka v jednom plná fotografií užitečných rad a zdravotních tipů napsaná autory úspěšných portálů Bylinkopedie.cz a Sazenicka.cz. Najdete zde další známé ale i méně známé bylinky s návody jak je pěstovat k čemu je používat a jak si připravovat léčivé přípravky.


Chcete-li vyhrát dvě knihy ze série BYLINKOPEDIE odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky některé z našich sociálních sítí Facebooku Twitteru či Instagramu.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 25.6.2021

Kategorie: CD & DVD & knihy


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

LISTOPADOVÁ SOUTĚŽ - www.brasty.cz
Soutěž o nákup v hodnotě 1000 Kč - www.ok-domov.cz
Vyhrajte 1000 Kč v soutěži serveru SlevovyKupon.net - 11/2021 - www.slevovykupon.net
Vyhrajte 500 Kč na nákup do Armik.cz - 11/2021 - www.armik.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace