SOUTĚŽ o čtyři knižní novinky z Knižního klubu - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o čtyři knižní novinky z Knižního klubu - www.chrudimka.cz

Termín soutěže 21. 5. 21. 6. 2021

Kavárna U Anděla: Dcery naděje

Wiesbaden 1959. Kavárnu U Anděla nyní vede dcera Hilda a vnáší do tradičního domu svěží vítr.

Skutečnou šťastnou hvězdou se pro podnik stane nový cukrář jehož svůdné dortové kreace lákají čím dál víc hostů. Hilda a její sestřenice Luisa však mají obavy o své osobní štěstí. Zatímco Hildin Jean-Jacques tráví poslední dobou hodně času s půvabnou Francouzkou která vypomáhá v jeho vinařství zdá se že Luisin manžel Fritz před ní něco tají. Když náhle dorazí dopis který znovu otevře staré rány z doby války je to výzva pro každého člena rodiny.

Jde o existenci kavárny U Anděla…


Nejsem jako vy

Jacob Hunt je jen zdánlivě obyčejný teenager exceluje v matematice má hodně černý smysl pro humor a nenávidí nepořádek.

To co má navíc je Aspergerův syndrom formu autistické poruchy. Je neprodyšně uzavřený ve svém vlastní světě. Snaží se být jako všichni ostatní ale netuší jak by to měl udělat. Jednoho dne je za podivných okolností zavražděna jeho lektorka Jess a chlapec s uhýbavým pohledem je rázem prvním podezřelým.

Byl by schopen vraždy? Kdo se k němu dokáže dostat natolik blízko aby poznal pravdu?


Nemocnice Charité Naděje a osud

Příběh o životě a smrti o naději a osudu ve slavné nemocnici.

Berlín v roce 1831. Ve městě už týdny panuje strach že by se do Německa mohla dostat cholera. Když na člunu na Sprévě zemře za velkých bolestí lodník začne se osudná epidemie nemilosrdně šířit. V nemocnici Charité profesor Dieffenbach s kolegy horečně hledá způsob přenosu nemoci a léčbu nakažených. Je to závod s časem.

Zatímco lékaři bojují o životy tisíců lidí tři ženy vedou svůj osobní boj.


Za pět let

Dannie je špičková manhattanská právnička. Je ambiciózní zvyklá uvažovat pragmaticky a žije spokojený a klidný život se svým přítelem Davidem který ji právě požádal o ruku. Její nejlepší kamarádka Bella je její pravý opak divoká bohémka která se každý týden zamiluje do někoho jiného. V den zásnub se však Dannie zdá zvláštní a velmi živý sen. Vidí se v jiném bytě o pět let později s úplně jiným mužem. Po nějakém čase jí Bella představí svůj nový objev architekta Aarona Gregoryho a muže z jejího snu. Dannie se stává svědkem toho jak se Bella poprvé doopravdy zamiluje a svoje tajemství si nechává pro sebe. Krátce potom se jí ale Bella svěří se zdrcující zprávou která jim všem nadobro změní život.

Za pět let je nezapomenutelný příběh lásky plný radosti ale i žalu příběh o síle věrnosti přátelství a nevyzpytatelné povaze nelítostného osudu.


Chcete-li vyhrát jednu ze čtyř knižních novinek z Knižního klubu odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky některé z našich sociálních sítí Facebooku Twitteru či Instagramu.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 21.6.2021

Kategorie: CD & DVD & knihy


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

LISTOPADOVÁ SOUTĚŽ - www.brasty.cz
Soutěž o nákup v hodnotě 1000 Kč - www.ok-domov.cz
Vyhrajte 1000 Kč v soutěži serveru SlevovyKupon.net - 11/2021 - www.slevovykupon.net
Vyhrajte 500 Kč na nákup do Armik.cz - 11/2021 - www.armik.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace