SOUTĚŽ o pět hororových knih z nakladatelství Golden Dog - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o pět hororových knih z nakladatelství Golden Dog - www.chrudimka.cz

Achernar

Jmenuje se Patricie.
Během jediného dne přišla o práci a ocitla se na ulici. K tomu má tajemství cosi co nedokáže definovat ani vylovit z paměti. Psychopat jí už několik měsíců šlape na paty a zanechává vzkazy na stránkách vytržených z Miltonova Ztraceného ráje. Všichni kolem ní umírají. Hlavně proto se rozhodne využít podezřelou pracovní nabídku.

Achernar s.r.o. je sice firma bez zápisu v obchodním rejstříku nemá ani webové stránky a nabízí nezvykle velké peníze ale Patricie bláhově doufá že se v rámci inzerované půlroční stáže ztratí brutálnímu slídilovi z dohledu.


Kazatel

Kazatel je temný mrazivý hororový román o středověkém knězi Řehořovi a mladíkovi ze současnosti Gabenovi. Jedině jejich společné úsilí jim dává šanci jednou provždy skoncovat s něčím co nechce nic víc než se dostat na světlo.

Za jakoukoli cenu!


Mízožravci

Martin Novák se vrací do rodného města uložit urnu s babiččiným popelem.

Opravdu přináší smrt svým blízkým? Anebo za tím vězí něco jiného? Má s tím snad něco společného tajemný spolek Ochránci Háje který se vine historií města jako jedovatý had?

Proč jsou Martinovy vzpomínky na dětství díky tomu temnější než by měly být? Vždyť už tenkrát umírali lidé…


Pozdravy záhrobí

Pracovní náplní Benedikta Klausnera je odhalovat pojistné podvodníky. K jejich dopadení používá neobvyklé metody vidí do minulosti a rozmlouvá se záhrobím. Své schopnosti úspěšně tají až do chvíle kdy podnikatel Mlynář zabije svou dobře pojištěnou manželku.

Usvědčení vraha pak přestává být otázkou peněz a stává se pro Benedikta osobní záležitostí.


Smrt bývá nehezká

VY ZNÁTE PŘÍBĚH SVÉHO AUTA?


Spisovatel Daniel Hejtman se vyrovnává s životní ztrátou. Po smrti dcery se rozpadá i jeho manželství. Ale zůstává ještě jeden stín. Stín uvnitř jeho starého vozu. Stín na starých fotografiích…

Je temná postava přítel? Cesta jak se spojit s mrtvými? S milovanou dcerkou? Anebo se Dan chystá na cestu krvavé temnoty?


Chcete-li vyhrát jednu z pěti hororových knih z nakladatelství Golden Dog odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky některé z našich sociálních sítí Facebooku Twitteru či Instagramu.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 17.6.2021

Kategorie: CD & DVD & knihy


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

LISTOPADOVÁ SOUTĚŽ - www.brasty.cz
Soutěž o nákup v hodnotě 1000 Kč - www.ok-domov.cz
Vyhrajte 1000 Kč v soutěži serveru SlevovyKupon.net - 11/2021 - www.slevovykupon.net
Vyhrajte 500 Kč na nákup do Armik.cz - 11/2021 - www.armik.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace