SOUTĚŽ o výrobky z českého e-shopu GREENEO - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o výrobky z českého e-shopu GREENEO - www.chrudimka.cz

GreeneoGREENEO je poctivý eshop za kterým stojí mladí lidé spoustu odhodlání dřiny a radosti. Naše produkty pro Vás vybíráme s pečlivostí aby odpovídaly vysokým ekologickým standardům i požadavkům na praktičnost a design výrobku. Nabízíme ekologickou praktickou a stylovou alternativu plastových výrobků. Navíc za skvělé ceny.

Již několik let se snažíme navrhovat stylové produkty pro pohodlnější ale zároveň udržitelnější životní styl. Zabýváme se především prodejem nerezových lahví nerezových boxů na jídlo a v poslední době jsme vyvinuli naši vlastní řadu sójových vonných svíček v recyklovaných sklenicích. V nabídce máme také plátěné tašky či dárkové sety složené z produktů českých firem. Jednotlivé produkty se samozřejmě liší. Nerezové láhve fungují na principu vákua a dvojstěnného nerezu tudíž nápoj vydrží teplý či studený i desítky hodin. Zaujme také minimalistický design či odolnost samotné láhve. Nerezové boxy jsou snadno omyvatelné v myčce skvěle těsní a navíc jsou odolné a lehké. Je tedy jedno jestli máte na svačinu toast nebo svíčkovou vše zůstane uvnitř. V nabídce máme také obaly na iPhony z lisované pšenice. V neposlední řadě jsme se zaměřili na výrobu vlastních svíček. Naše svíčky vyrábíme pouze z přírodního sójového vosku vypěstovaného v USA českého skla zrecyklovaného z lahví od vína a 100% esenciálních olejů a přírodních BIO-kompozic. Svíčky tak neškodí zdraví jsou přírodní a udržitelné.

Chcete-li vyhrát výrobky z českého e-shopu GREENEO odpovězte e-mailem na soutěžní otázky a staňte se fanoušky některé z našich sociálních sítí Facebooku Twitteru či Instagramu.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 13.5.2021

Kategorie: Ostatní


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

LISTOPADOVÁ SOUTĚŽ - www.brasty.cz
Soutěž o nákup v hodnotě 1000 Kč - www.ok-domov.cz
Vyhrajte 1000 Kč v soutěži serveru SlevovyKupon.net - 11/2021 - www.slevovykupon.net
Vyhrajte 500 Kč na nákup do Armik.cz - 11/2021 - www.armik.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace