SOUTĚŽ o rodinnou hru GUMP - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o rodinnou hru GUMP - www.chrudimka.cz

Termín soutěže 7. 4. 7. 5. 2021

Gump: Pes který naučil lidi žít je rodinná kooperativní hra ve které se hráči ujmou rolí psa Gumpa a jeho vyvoleného člověka Bédi jimž jejich lásku nepřála Béďova přítelkyně Dáša. Úkolem hráčů docílit toho aby byli Gump s Béďou zase spolu.

'Jsem pes Gump. Můj příběh je o hledání štěstí o překážkách a pastech na cestě k tomu správnému člověku. Je o síle nezlomnosti která se ukrývá v každém psovi.”


Vaším úkolem je dostat figurky Gumpa a Bédi na jedno pole dříve než dojde balíček karet. V každém tahu nejprve hodíte kostkami a poté si vyberete kterou figurkou pohnete. Pokud figurku přesunete na lokaci která dosud nebyla odhalena otočíte jí a provedete její efekt. Po té můžete ale nemusíte zahrát karty které máte v ruce. Zahrání správných karet ve správný okamžik je klíčovým prvkem celé hry.


Chcete-li vyhrát rodinnou hru GUMP odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky některé z našich sociálních sítí Facebooku Twitteru či Instagramu.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 7.5.2021

Kategorie: Hračky


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

LISTOPADOVÁ SOUTĚŽ - www.brasty.cz
Soutěž o nákup v hodnotě 1000 Kč - www.ok-domov.cz
Vyhrajte 1000 Kč v soutěži serveru SlevovyKupon.net - 11/2021 - www.slevovykupon.net
Vyhrajte 500 Kč na nákup do Armik.cz - 11/2021 - www.armik.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace