SOUTĚŽ o pět knižních novinek z Knižního klubu - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o pět knižních novinek z Knižního klubu - www.chrudimka.cz

Bez příčiny

Sarah Langtonová beze stopy zmizela a když se po šesti týdnech náhle objeví je napůl šílená a téměř k smrti vyhladovělá. Policie se snaží zjistit co se stalo ale nemá jedinou stopu. Teprve když je nalezen další člověk zdeptaný několikaměsíčním pobytem na samotce začíná se rýsovat děsivý vzorec: řádí tu zvrhlý únosce který chce své oběti zbavit rozumu.

Vyšetřující seržant Corcoran pronásledovaný vzpomínkami na předchozí případ a doktorka Marie Palmerová přední odbornice na kriminální psychiatrii musejí spolupracovat aby zjistili co oběti spojuje a rozluštili tragickou tajenku.
Když pak zmizí další žena hraje se o každičkou vteřinu…


Dítě třetí říše

Anke je vězeňkyní v lágru a aby přežila dělá to co umí nejlépe pomáhá svým spoluvězenkyním porodit a starat se o novorozence. Jenže pak si její činnosti všimne kdosi důležitý a Anke čelí zdrcující volbě. Eva Braunová totiž čeká děťátko. Poslouží Anke budoucnosti říše kterou nenávidí? Nebo obětuje život nevinného dítěte pro lepší zítřky celého světa? V luxusním sídle v Berghofu se bude hrát o víc než jen o život jednoho dítěte.


Po pravdě

Po pravdě… všichni lžou.

Lucy Harperová je talentová spisovatelka a autorka několika bestsellerů díky kterým získala slávu peníze i miliony fanoušků. Kromě toho má Dana zneuznaného a žárlivého manžela jehož pokusy stát se spisovatelem nedopadly valně.

Teď Dan zmizel a navíc to není poprvé kdy se ztratil někdo z Lucyina okolí. Před třiceti lety zmizel i její bráška Teddy a nikdy ho nenašli. Lucy jediná svědkyně si o tom co se stalo bezradně vymýšlela jeden příběh za druhým. Vyšetřující detektiv zuřil a její rodiče propadali zoufalství. Právě tehdy zjistila že dokáže vyprávět poutavé příběhy a ze svého talentu těží dodnes.

Z Lucy se však stala dospělá žena která se nemůže věčně skrývat za smyšlenými historkami. Celý svět ji pozoruje její život je pod drobnohledem… život plný příběhů z nichž některé jsou uvěřitelnější jiné už méně. Mohla tenkrát Teddymu ublížit? Zabila svého muže? Přichází chvíle kdy Lucy Harperová konečně řekne pravdu.

Sama proti všemSama proti všem

Když nezbývá naděje jen zoufalství. Když se z noční můry stane skutečnost. A není pomoci… Strhující psychothriller od Briana Freemana spisovatele vydávaného ve 46 zemích. Stačilo pár měsíců aby se Lise Powerové zhroutil celý svět. Úspěšná autorka bestsellerového thrilleru Sama proti všem ztratila během půl roku téměř všechny nejbližší. Teď žije sama ukrytá v domě v lesích poblíž kanadských hranic. A právě tam se jednoho večera zničehonic objeví chlapec který tvrdí že ho pronásledují a prosí ji o pomoc. Je zraněný na hlavě nepamatuje si ani své jméno ale ví že se stal svědkem vraždy. Lisa se ho rozhodne chránit. Netuší jak je to možné ale jeho osud se v mnohém podobá hlavnímu hrdinovi jejího románu. A teď se v nebezpečí ocitají oba…


Zmizelí

Při rutinním letu z Afriky do Anglie doktor Mason Palmer tragicky umírá když lehké letadlo po cestě havaruje a zmizí kdesi uprostřed husté buše. Ještě deset měsíců poté si Nicole Palmerová nedovoluje po svém náhle zemřelém manželovi truchlit. Až do jednoho rána kdy obdrží poštou poslanou Masonovu fotografii společně s šifrovanou zprávou. Zprávou kterou mohl napsat jedině on. Jenže když se Nicole snaží zjistit zda je Mason opravdu naživu a co se mu vlastně v Africe stalo každý na koho se se svými otázkami obrátí umírá. Odhodlaná zjistit pravdu Nicole odkrývá spiknutí obrovských rozměrů a zjišťuje že má tu čest s mocnými lidmi kteří jsou připraveni kvůli jejímu mlčení zabíjet…


Chcete-li vyhrát pět knižních novinek z Knižního klubu odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky některé z našich sociálních sítí Facebooku Twitteru či Instagramu.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 22.4.2021

Kategorie: CD & DVD & knihy


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

SOUTĚŽ o komplet audioknih Svazek křišťálových klíčů - www.chrudimka.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace