SOUTĚŽ o dětskou hru JURSKÁ VÉČA - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o dětskou hru JURSKÁ VÉČA - www.chrudimka.cz

Termín soutěže 18. 3. 18. 4. 2021

Jurská véča je abstraktní strategická hra pro děti založená na podobném principu jako její předchůdkyně Jurská sváča. Zatímco každá hra zvlášt je určena pouze dvěma hráčům pokud hry zkombinujete můžete si zahrát i týmově ve čtyřech.

Mladí triceratopsové nebo zkráceně topsíci ze všeho nejraději okusují lístky na pastvinách kde bydlí. Dokonce rádi pořádají soutěže který tým topsíků dokáže lístečků sníst víc. Pokud se ovšem do hry nevloží nebezpečný velociraptor schopný všechny nebohé topsíky úplně zaplašit!

Jurská véča je hra pro dva hráče zcela nezávislá na hře Jurská sváča. Pokud však máte obě hry můžete je zkombinovat do jedné týmové hry pro až 4 hráče dle pravidel na samostatném listu.


Chcete-li vyhrát dětskou hru JURSKÁ VÉČA odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky některé z našich sociálních sítí Facebooku Twitteru či Instagramu.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 18.4.2021

Kategorie: Hračky


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

SOUTĚŽ o komplet audioknih Svazek křišťálových klíčů - www.chrudimka.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace