SOUTĚŽ o deskovou hru DRAFTOSAURUS - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o deskovou hru DRAFTOSAURUS - www.chrudimka.cz

Termín soutěže 10. 3. 10. 4. 2021

Draftosaurus je jednoduchá krátká hra ve které si hráči vybírají dinosaury a umisťují je do svého parku aby jim na konci přinesli co nejvíce bodů.

V každém kole hráči náhodně vytáhnou z pytlíku počet dinosaurů odpovídající počtu hráčů a postupně si je rozeberou. Hráč který vytahoval z pytlíku může vybraného dinosaura položit na libovolné místo ve svém parku ostatní hráči se musí řídit hodem kostky ta určí zda má být dinosaurus umístěn do horní nebo dolní části parku do levé nebo do pravé apod.. V parcích jsou výběhy a každý z nich má jiné podmínky pro přidávání bodů v jednom je třeba mít různé dinosaury v jiném musí být dva stejní v jiném zase musí být každý jiný apod.

Na konci hry hráči sečtou body a ten s nejvyšším součtem zvítězí.


Chcete-li vyhrát deskovou hru DRAFTOSAURUS odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky některé z našich sociálních sítí Facebooku Twitteru či Instagramu.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 10.4.2021

Kategorie: Hračky


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

SOUTĚŽ o komplet audioknih Svazek křišťálových klíčů - www.chrudimka.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace