SOUTĚŽ o strategickou hru Small World of Warcraft - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o strategickou hru Small World of Warcraft - www.chrudimka.cz

Strategická hra Small World of Warcraft přenáší herní mechanismy našeho oblíbeného Small Worldu do prostředí světa World of Warcraft. Ve světě worgenů a orků se budete přetahovat o nadvládu nad světem kde jednoduše není dost místa pro všechny.

Na Azerothu začíná nový den stejný jako všechny před ním i ty které budou následovat. Den nemilosrdných bojů o ovládnutí světa Warcraftu. Svět už všem připadá příliš malý a navíc se v něm odehrává nikdy nekončící svár mezi Aliancí a Hordou. Přichází úsvit a s ním i čas kdy se do předních linií postavíte i vy…


Azeroth je majestátní a rozlehlý svět ale není dost velký pro všechny rasy které ho neochotně sdílí a neustále se snaží rozšiřovat své území. Vše navíc komplikuje skutečnost že většina těchto ras patří k válčícím frakcím zaklesnutým v nekončícím konfliktu. A rasy které k nim nepatří s radostí využívají tohoto prastarého sváru aby ovládly nová území na kterých by mohly vzkvétat.

Když si vyberete kombinaci rasy ze světa Warcraftu a zvláštní schopnosti musíte využít jejich unikátní vlastnosti abyste ovládli okolní regiony a nahromadili vítězné mince často na úkor slabších sousedů. Umisťováním bojovníků rasových žetonů v různých regionech a dobýváním sousedních území získáte vítězné mince za každý region který na konci kola ovládáte.

Vaše rasa se časem stane příliš roztaženou stejně jako jiné které jste už rozdrtili! a bude třeba tuto civilizaci opustit a poohlédnout se po jiné. Klíčem k vítězství je vědět kdy máte své staré impérium uvrhnout do úpadku a ujmout se otěží nového které ovládne svět Warcraftu!

Chcete-li vyhrát strategickou hru Small World of Warcraft odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky některé z našich sociálních sítí Facebooku Twitteru či Instagramu.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 12.3.2021

Kategorie: Hračky


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

LISTOPADOVÁ SOUTĚŽ - www.brasty.cz
Soutěž o nákup v hodnotě 1000 Kč - www.ok-domov.cz
Vyhrajte 1000 Kč v soutěži serveru SlevovyKupon.net - 11/2021 - www.slevovykupon.net
Vyhrajte 500 Kč na nákup do Armik.cz - 11/2021 - www.armik.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace