SOUTĚŽ o knihu Proč zahynul John Lennon? - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o knihu Proč zahynul John Lennon? - www.chrudimka.cz

Termín soutěže 27. 12. 2020 27. 1. 2021

Proč zahynul John Lennon? - sugestivně napsaný životopis rozplétá záhadu kterou představovala Lennonova osobnost a přináší jeho úplný portrét komplexní informace o jeho životě láskách hudbě o jeho předčasné smrti a také o odkazu který nám zanechal. Autorka pozorně sleduje jaké životní zážitky Lennona formovaly a které jeho osobnostní rysy vedly k tomu že před svou násilnou smrtí žil v newyorském exilu. Jenže co když „skutečný' John Lennon zemřel už dlouho předtím? Kdo nebo co Johna Lennona vlastně zabilo? Čtyři kulky jež 8. prosince 1980 vnikly do jeho těla ze zbraně atentátníka Marka Chapmana dílo zkázy možná pouze dokonaly.

Autorka vykresluje Lennona jako mimořádně nadaného přemýšlivého a citlivého umělce jako komplikovanou i chybující osobnost jež doplácela na tlak svého talentu a slávy ale také jako ztrápeného syna manžela a otce. Čtenářům se nabízí citlivý upřímný a odvážný portrét jedné z nejtrvalejších světových legend ale také intimní pohled na ženy i muže v jeho životě. Kniha obsahuje řadu nově objevených informací a také údaje z autorčiných rozhovorů s lidmi kteří znali Lennona nejlépe.

K NEDOŽITÝM 80. NAROZENINÁM JOHNA LENNONA A KE 40. VÝROČÍ JEHO SMRTI V ŘÍJNU A PROSINCI 2020


Chcete-li vyhrát knihu Proč zahynul John Lennon? odpovězte e-mailem na soutěžní otázky a staňte se fanoušky některé z našich sociálních sítí Facebooku Twitteru či Instagramu.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 27.1.2021

Kategorie: CD & DVD & knihy


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

SOUTĚŽ o komplet audioknih Svazek křišťálových klíčů - www.chrudimka.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace