SOUTĚŽ o deskovou hru CHYŤ LVA! - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o deskovou hru CHYŤ LVA! - www.chrudimka.cz

Termín soutěže 22. 12. 2020 22. 1. 2021

Chyť lva! je abstraktní nejen dětská strategická hra pro dva hráče která vychází z tradiční japonské hry Shōgi. Na hrací desce jsou čtyři typy kamenů se zvířátky přičemž každé zvířátko se smí pohybovat jiným způsobem. Cílem je chytit protihráčova lva.

Jednotlivé kameny na sobě mají tečky které značí právě to jak se smí zvíře pohybovat. Děti si tak hru snadno osvojí. Zdánlivě nejslabším kamenem je kuře které se smí pohybovat pouze jedním směrem avšak jakmile se kuře dostane na protihráčovu stranu hrací desky stává se z něj slepice která je pohyblivá téměř ve všech směrech.

Soupeřův kámen chytíte a vyřadíte ze hry tím že na něj vstoupíte jiným kamenem. A nepanuje tu žádná hierarchie takže klidně i kuře může vyřadit slona. Pro kámen to navíc chycením nemusí končit když jste na tahu můžete místo pohybu kamenem nasadít zpět kámen který vám byl již dříve vyřazen.

Vítězí ten kdo chytí jako první soupeřova lva.


Chcete-li vyhrát deskovou hru CHYŤ LVA! odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky některé z našich sociálních sítí Facebooku Twitteru či Instagramu.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 22.1.2021

Kategorie: Hračky


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

SOUTĚŽ o strategickou hru s čísly TRIOLET - www.chrudimka.cz
SOUTĚŽ o Igráčkovy kreativní sety s pohádkou - www.zenyprozeny.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace