SOUTĚŽ o dvě hudební knihy z online knihkupectví Dobré knihy - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o dvě hudební knihy z online knihkupectví Dobré knihy - www.chrudimka.cz

Termín soutěže 14. 12. 2020 14. 1. 2021

Mercury a já Můj život s Freddym

Jedinečný a dojemný příběh vztahu Freddieho Mercuryho a jeho dlouholetého přítele Jima Huttona který čtenáři znají z oscarového filmu Bohemian Rhapsody. Jejich vztah se rozvíjel na přelomu let 1984 a 1985. Když se spolu poprvé vyspali Hutton vůbec netušil kdo Mercury je a když se mu hvězdný zpěvák představil jeho jméno mu nic neříkalo. Hutton pracoval jako holič v hotelu Savoy ještě dva roky poté co se k Mercurymu nastěhoval a začal mu dělat zahradníka. Stejnou dobu si také držel podnájem v Suttonu v Surrey. Nikdy zcela nepřivykl umělcovu životu na vysoké noze. Od roku 1985 do Mercuryho smrti roku 1991 k němu měl ale blíž než kdokoli a znal všechny jeho nejbližší přátele: mezi jinými členy kapely Queen Eltona Johna Davida Bowieho a Phila Collinse. Poslední roky Mercuryho soukromého života se všemi radostmi a strastmi by přesněji a upřímněji než Jim Hutton nikdo popsat nedokázal.


Pokoj plný zrcadel Životopis Jimmiho Hendrixe

Vynikající životopis největšího kytaristy rockové historie z pera renomovaného hudebního publicisty zachycuje Hendrixův život od neradostného dětství v převážně černošské čtvrti Seattlu přes první hudební pokusy na postu doprovodného kytaristy v dnes již zapomenutých skupinách až k závratné hvězdné kariéře která až příliš brzy tragicky skončila.


Chcete-li vyhrát jednu ze dvou hudebních knih z online knihkupectví Dobré knihy odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky některé z našich sociálních sítí Facebooku Twitteru či Instagramu.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 14.1.2021

Kategorie: CD & DVD & knihy


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

SOUTĚŽ o komplet audioknih Svazek křišťálových klíčů - www.chrudimka.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace