SOUTĚŽ o tři knižní novinky z Nakladatelství EPOCHA - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o tři knižní novinky z Nakladatelství EPOCHA - www.chrudimka.cz

Operace Thümmel

Vesmír je kruté místo. Právo na život má pouze ten kdo si jej uhájí v boji. Taková jsou pravidla tam venku. Lidé je zjistili v den kdy na jejich planetu zaútočila invazní flotila neznámé civilizace. Krátká ale tvrdá válka srazila lidstvo na kolena a udělala z něj otroky mimozemských dobyvatelů. Otroky kteří si zaslouží život jenom pokud budou svým majitelům věrní a užiteční. Ale dokud stojí poslední voják odporu je tady vždycky naděje. Minimálně na pořádnou pomstu. A možná i něco víc.

Vítejte v sérii Legie novém světě Františka Kotlety a Kristýny Sněgoňové space opeře temné akční i zábavné jak jen to chladný vesmír dovolí.


Válkotvůrci

Budou války vyhrávat hráči počítačových her? Je znalost genetiky darem nebo prokletím? Je nadřazenost známkou božství? A jak se srovnat s pandemií nebezpečného viru? V sedmnácti sci-fi povídkách se to znepokojivými otázkami jen hemží. Povídky dnes nejprodávanějšího spisovatele fantastiky publikujícího pod pseudonymem František Kotleta stály na počátku jeho literární kariéry. Některé jsou dodnes provokativní jiné romantické humorné či hravě naivní.

Amanda

Vesmír je kruté místo. Právo na život má pouze ten kdo si jej uhájí v boji. To ví i posádka lodi Kraksna. Lidstvo je zotročeno mocnou mimozemskou rasou a tak za pomoci technologie prastaré vesmírné civilizace hledají cestu jak svoji planetu osvobodit. Nebo alespoň nakopat zadek těm modrým parchantům co ji vyplenili.

Život je ale otázkou priorit. Na planetě Namathé se údajně nachází lidská žena kterou je třeba zachránit. Hlavně ze vznešených humanitárních důvodů to dá přece rozum. Jenže když při tom pracujete pro mimozemského mafiána co vypadá jako slepice mají věci tendenci se poněkud komplikovat.

Vítejte v sérii Legie novém světě Františka Kotlety a Kristýny Sněgoňové space opeře temné akční i zábavné jak jen to chladný vesmír dovolí.


Chcete-li vyhrát jednu ze tří knižních novinek z Nakladatelství EPOCHA odpovězte e-mailem na soutěžní otázky a staňte se fanoušky některé z našich sociálních sítí Facebooku Twitteru či Instagramu.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 10.1.2021

Kategorie: CD & DVD & knihy


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

SOUTĚŽ o strategickou hru s čísly TRIOLET - www.chrudimka.cz
SOUTĚŽ o Igráčkovy kreativní sety s pohádkou - www.zenyprozeny.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace