SOUTĚŽ o dvě herní novinky z vydavatelství GRANNA - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o dvě herní novinky z vydavatelství GRANNA - www.chrudimka.cz

Termín soutěže 14. 11. 14. 12. 2020

PixBlocks

Je vůbec možné naučit se programovat bez počítače? Samozřejmě že je! Řešení logických úloh ze hry PixBlocks je totiž ve skutečnosti vytvářením programů které pak provádí pohybující se králík. Dobře „napsaný' program který hráči vytvářejí kladením žetonů na hrací plochu podle obrázku na zvolené kartě přivede králíka k mrkvičkám. Pokud králík sní všechny mrkvičky je to důkaz že program byl vytvořen správně. Hra pro 14 hráče od 7 let nabízí 56 úloh ve 3 úrovních obtížnosti a zábavnou formou přispívá k rozvoji logického myšlení i programátorské představivosti.

Po hrací ploše logické hry pro hráče od 7 let poskakují lakomí králíci. Je to krajina tvořená plošinami a rostlinami mezi nimiž jsou poschovávané šťavnaté mrkvičky které mají králíci moc rádi. Řiď pohyb králíka a snaž se aby snědl všechny mrkvičky. Hraj abys vyhrál bav se a seznamuj se přitom se základy programování!


Bloom Town

Jako starosta nově vznikajícího města nemáte snadný úkol. Záleží totiž jen na vás zda vznikne velká metropole s mrakodrapy nebo menší kouzelné městečko plné zeleně. Splňte očekávání občanů a postarejte se aby se město pod vaším vedením těšilo přízni svých obyvatel!

Bloom Town je desková hra pro celou rodinu. V každém tahu si zvolte jednu ze dvou staveb jež máte v ruce umístěte ji do města a získejte tak body za jeho rozvoj. Její umístění také rozhodne o tom jakou další stavbu dostanete. Máte proto před sebou klíčové dilema: chcete mít hned co nejvíce bodů nebo se připravujete na budoucí expanzi? Ve strategické hře pro 24 hráče od 8 let zvítězí ten kdo nakonec nasbírá nejvíce bodů.

Chcete-li vyhrát dvě herní novinky z vydavatelství GRANNA odpovězte e-mailem na soutěžní otázky a staňte se fanoušky některé z našich sociálních sítí Facebooku Twitteru či Instagramu.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 14.12.2020

Kategorie: Hračky


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

SOUTĚŽ: Veselé dárky od Dedoles maminky potěší! - www.zenyprozeny.cz
Vyhrajte tři audioknihy Literární spolek Laury Sněžné - www.klubknihomolu.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace