SOUTĚŽ o vína z vinařství GORGHI TONDI - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o vína z vinařství GORGHI TONDI - www.chrudimka.cz

Termín soutěže 12. 11. 12. 12. 2020

Je úžasné vidět na vlastní oči překrásnou a čistou přírodu Sicílie kde se pěstují hrozny pro výrobu vín GORGHI TONDI. Projít si s odborníky z vinařství celou výrobu a sklepy vinařství. Seznámit se osobně s majitelkami vinařství Annou Marií a Clarou. Užít si ochutnávku vybraných vín GORGHI TONDI spárovanou se skvělými sicilskými lahůdkami. V neposlední řadě si také po cestě z letiště v Trapani do rodinného vinařství GORGHI TONDI nenechat ujít návštěvu vybraných historických sicilských měst.

Vinařství Gorghi Tondi by se nikdy nenarodilo bez lásky naší babičky k přírodě' říkají sestry Annamaria a Clara které se o rozsáhlé vinice starají. Jejich láska je zaměřena na ochranu jedinečného vinařství a ekologického dědictví. Pro pěstování využívají čistou energii a vyhýbají se jakýmkoliv škodlivým praktikám na ochranu místní biologické rozmanitosti.

Ve dvou statcích Ramisela a San Nicola v západním koutě Sicílie se táhnou přes 130 hektarů úhledné řady vinic. Vinice obklopují čtyři malá kulatá jezera ležící v krasové nízko položené krajině kde déšť v průběhu času erodoval půdu která je nejen sugestivní a dech beroucí ale dává hroznům jedinečnou kvalitu kterou může toto teritorium nabídnout. Všude kolem jsou hnízda jestřábů želv orchidejí a barevných středomořských křovin.

To je svět Gorghi Tondi nedotčené krásné a evokující sicilské bohatství.

Chcete-li vyhrát víno z rodinného vinařství GORGHI TONDI odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky některé z našich sociálních sítí Facebooku Twitteru či Instagramu.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 12.12.2020

Kategorie: Zdraví & hubnutí & potraviny


 

Vložte Váš email

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace