SOUTĚŽ o strategickou hru PARIS - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o strategickou hru PARIS - www.chrudimka.cz

Ve hře Paris se z vás stanou zámožní pařížští investoři na konci 19. století kdy stála Paříž na prahu změn jež z ní učinily jednu z nejkrásnějších metropolí světa. Poté co se ve městě v roce 1889 konala velmi úspěšná Světová výstava kterou završila dostavba Eiffelovy věže oslavili místní obyvatelé 100. výročí dobytí Bastily a započala zlatá éra známá jako „la Belle Époque'. Nebývalý rozkvět architektury přinesl Paříži skvosty rozmanitých stylů — od Beaux-Arts přes novobyzantský a novogotický sloh až po Art Nouveau a Art Deco. A právě tyto stavby jsou v popředí vašeho zájmu.

Vystavte a nakupte překrásné budovy investujte do nich svůj čas i peníze a zanechte nesmazatelnou stopu v historii velkolepých pařížských budov a památek.


Chcete-li vyhrát strategickou hru PARIS odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky některé z našich sociálních sítí Facebooku Twitteru či Instagramu.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 10.12.2020

Kategorie: Hračky


 

Vložte Váš email

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace