SOUTĚŽ o pět audioknih vydavatelství OneHotBook - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o pět audioknih vydavatelství OneHotBook - www.chrudimka.cz

Termín soutěže 23. 10. 23. 11. 2020

Maigretův první případ

Dnes je komisař znepokojen. Kdo ví jestli by mu nebylo milejší kdyby se v pravou chvíli Maigret nesklonil a neztlumil tak ten úder? Jak u čerta tenhle začátečník mohl odhalit všechno to co odhalil?


Každý začátek je těžký. Píše se rok 1913 a šestadvacetiletý Maigret to po čtyřech letech u policie dotáhl na sekretáře komisaře. Práce na kriminálce ho ale neuspokojuje: chtěl by výš do oddělení vražd na Zlatnickém nábřeží! Když má jedné noci úmornou službu dostaví se na komisařství potlučený mladík který zaslechl volání o pomoc a střelbu v sídle zámožné rodiny. Maigret se na vlastní pěst vydává incident vyšetřit. Ještě netuší že právě otevírá svůj první případ v němž naruší nepsané dohody mezi privilegovanými kruhy a strážci zákona.Svědkyně obžaloby a další povídky

Záměr náhoda nehoda? Anebo vyšší moc?

Pokus o vraždu nabere nečekaný obrat neboť najednou se role útočníka a oběti vymění… Ženský šestý smysl a nabitý revolver to nevěstí nic dobrého… Motorista v nesnázích hledá útočiště v blízkém sídle avšak je přivítán prazvláštním vzkazem… Evan Llewellyn je podezřelý z krádeže Hvězdy úsvitu největšího diamantu zámožného Isaaca Pointze podaří se Herculu Poirotovi očistit mladíkovo jméno zejména v očích jeho lásky? Vychutnejte si nejen skvěle zkonstruovanou Svědkyni obžaloby jež byla adaptována jako divadelní hra i několikrát zfilmována ale také méně známé zato neméně vzácné drahokamy z říše detektivních miniatur. Jedenáct příběhů plných šokujících zločinů a brilantní dedukce předvádí Agathu Christie v nejoslnivějším světle!


Nestydaté plavky

Důležitý je zápal pro věc. Zvlášť se zapálenými lýtky!


Po absolutoriu prestižní univerzity hodlá pohledný mladík Colm Moran s investiční pomocí svého bohatého otce začít závratnou kariéru hollywoodského producenta. Pan Moran starší má ale se synem jiné plány: než mu bude ochotný půjčit své peníze musí mu potomek dokázat jaké má podnikatelské vlohy. Přiměje ho proto převzít rodinnou firmu na výrobu nadměrných plavek na maloměstském zapadákově. Naštěstí i tam žijí pěkné i když velmi počestné dívky. Mladý manažer se pouští do modernizace provozu a společně s kamarády zkouší prorazit s miniaturním dvojdílným koupacím úborem značky Drzé bikiny. Podaří se mu v zastydlém roce 1957 kdy jsou Twiggy hipíci a Beatles hudbou budoucnosti uchvátit trh stylovými plavkami a přesvědčit nádhernou kuchařku a hospodyni Jean že je pro ni ten pravý?


Tajemství Hrobaříků

Pod svíčkou bývá největší tma. A co teprve na hřbitově!

Jen pár kroků od známého pražského obchodního centra se rozkládá areál Olšanských hřbitovů jejichž zadumaný ráz přitahuje pozornost čtrnáctileté Kláry. Stačí však vlídná pobídka staré paní Anežky a dívka se záhy ocitá mezi hrstkou vrstevníků kterou sem břečťanové ticho přivábilo stejně jako ji protože ho den co den pozorují z oken svých domovů. Nově vzniklá parta kterou tvoří ještě Vojta Šimon Evžen a později jeho sestra Běta obnoví dávnou tradici Hrobaříků stojících na stráži klidu olšanských mrtvých. Hřbitov jim díky slavným nebožtíkům připomene nejen památné chvíle našich dějin ale rozplete i šmodrchance rodinných historií jejichž indicie měly děti doteď doslova pod nosem. Než obětavá pětice pátračů v čase od Dušiček po červnová vedra vše odhalí zažije sérii perných chvilek neboť mezi náhrobky se chystá něco nekalého. Pomůže opět stařenka Anežka?


H2O a tajná vodní mise

Samá voda? Ne přihořívá. A všem bude horko až za ušima!

Hubert Hugo a Ofélie ze ZŠ Evelíny Saturejkové v pražské čtvrti Kozibrady jsou v dobách panství internetu ještě natolik akční čtvrťáci že mají smysl pro realitu a taky pro strach uděláno. Když ve městě začnou řádit temné síly utvoří na základě svých křestních jmen superhrdinskou úderku H2O vyzbrojenou nebetyčnou odvahou i hlubokým zanícením. V obecném zájmu dokonce neváhají nasadit svůj technologický trumf: zmenšovadlo vyrobené z fénu díky němuž pronikají do mikrosvěta a koukají se mu na nanozoubek. Zaplaťpámbu! V ponorčičce vzniklé ze zahradní hadice už tahle trojka sviští na plný ceres vodovodním řadem aby překazila spády zavilého šílence. A jelikož se nebojuje o nic menšího než o životodárnou tekutinu odehraje se to pořádně živelně.


Chcete-li vyhrát jednu z pěti audioknih z vydavatelství OneHotBook odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky některé z našich sociálních sítí Facebooku Twitteru či Instagramu.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 23.11.2020

Kategorie: CD & DVD & knihy


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

SOUTĚŽ o dvě párty hry ADVENTURE GAMES - www.chrudimka.cz
Vyhrajte tři knihy Velká kniha českého humoru - www.klubknihomolu.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace