SOUTĚŽ o pivo SMOKED IRON z nitra Železných hor - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o pivo SMOKED IRON z nitra Železných hor - www.chrudimka.cz

Smoked Iron je pivo pro železné borce protože pochází ze samotného nitra Železných hor. Zakouřená 'třináctka” totiž není pití pro žádnou slečinku. Iron je jako krajina Železných hor odkud pochází trochu hořký s plnou chutí a vůní a je vyrobený z té nejčistší živé vody. A stejně jako syčí žhavé železo při ponoření do vody zasyčí i Iron ve vypitém půllitru.

Pivo je svrchně kvašené pivo IPA India Pale Ale vyráběné z ječného sladu pivo typicky vyšší stupňovitosti v polotmavém vydání slad je tzv. 'nakouřený'.

Pivo se prodává v litrových plastových lahvích za 85 korun nebo 05l ve vratném skle za 50 korun. Koupíte jej v sídle Vodních zdrojů Chrudim č.p. 138 pod Širokými schody a to každý všední den od 9:00 do 15:30. Zde také pořídíte i pěkné pivní etikety a tácky. A nebo se stavte na chrudimském náměstí v Peciválu mlsném. Dále ho pak určitě seženete na všech akcích Geoparku Železné hory jen co to současná situace dovolí.

Chcete-li vyhrát jedno za tří dárkových balení piva SMOKED IRON z nitra Železných hor odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky některé z našich sociálních sítí Facebooku Twitteru či Instagramu.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 19.11.2020

Kategorie: Zdraví & hubnutí & potraviny


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

SOUTĚŽ: Veselé dárky od Dedoles maminky potěší! - www.zenyprozeny.cz
Vyhrajte tři audioknihy Literární spolek Laury Sněžné - www.klubknihomolu.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace