SOUTĚŽ o party hru TROSEČNÍCI - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o party hru TROSEČNÍCI - www.chrudimka.cz

Párty hra o přežití

Trosečníci je párty hra ve které spolupracujete až do té chvíle kdy se vám spolupracovat nehodí. Ocitáte se v roli trosečníků na pustém ostrově kteří se zoufale snaží zachránit než přijde bouře která celý ostrov smete. Abyste ale dokázali odplout musíte postavit dostatečně velký vor a také zajistit dostatek jídla a vody. A když některá ze surovin dojde někdo musí z kola ven. Nebo ne?

Průběh hry: Každý hráč se ve svém tahu může rozhodnout vykonat jednu ze čtyř akcí získat kartu vraku která mu může poskytnout osobní výhodu vyrazit na lov vydat se pro vodu a nebo pomoci s budováním voru. Na konci kola je pak potřeba jíst a pít a pokud není dost jídla či pití hráči hlasují koho vyřadí. Má-li však někdo kulku a zbraň může vzít rozhodování do vlastních rukou. Hráči ti kteří přežili vítězí když se jim podaří postavit dost velký vor a zároveň nashromáždit dostatek zásob na cestu.


Chcete-li vyhrát party hru TROSEČNÍCI odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky některé z našich sociálních sítí Facebooku Twitteru či Instagramu.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 15.11.2020

Kategorie: Hračky


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

SOUTĚŽ: Veselé dárky od Dedoles maminky potěší! - www.zenyprozeny.cz
Vyhrajte tři audioknihy Literární spolek Laury Sněžné - www.klubknihomolu.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace