SOUTĚŽ o karetní blafovací hru MAŠKARNÍ BÁL - www.chrudimka.cz

SOUTĚŽ o karetní blafovací hru MAŠKARNÍ BÁL - www.chrudimka.cz

Maškarní bál je pohádková blafovací hra v níž se ukrýváte za masku jedné z pohádkových postav a snažíte se odhalit ostatní účastníky bálu či případně nasbírat dostatek svých oblíbených předmětů.

Poštovní holubi roznášejí po celé pohádkové říši pozvánky na maškarní bál který pořádá Zvíře na svém hradě. I vy jste jedním ze šťastných pozvaných. Jakmile však nastane napjatě očekávaný večer a vy projdete začarovanou hradní branou náhle se proměníte v jiného přítomného hosta. Zdá se že Zvíře na dnešní večer plánuje nezapomenutelnou hru převleků a záhad!


Ve hře je celkem dvanáct postav každá má přidělený předmět který se snaží získat a předmět kterému se snaží za každou cenu vyhnout. Vaším úkolem je vysledovat na základě toho jakých předmětů se protihráči zbavují kdo je kdo.

Každý hráč začíná se dvěma předměty. Jeden si ponechá zatímco druhý předá libovolnému hráči. Podaří-li se mu získat dva stejné předměty může provést speciální akci. Pokud získá hned tři své předměty stává se vítězem. Vítězství docílí i tím že zůstane ve hře jako poslední neodhalen.

Hráči u nichž dojde během hry k odhalení ze hry nevypadávají. Stávají se duchy kteří si tipují na vítězství. Svým favoritům pomáhají pomocí přidělovaných předmětům. Nikoliv však z čistého altruismu; pokud totiž jejich favorit zvítězí mají z vítězství prospěch i oni.

Chcete-li vyhrát karetní blafovací hru MAŠKARNÍ BÁL odpovězte e-mailem na soutěžní otázku a staňte se fanoušky některé z našich sociálních sítí Facebooku Twitteru či Instagramu.

Výherci budou kontaktováni nejpozději do 3 dnů po ukončení soutěže e-mailem.

 

Datum ukončení soutěže: 3.11.2020

Kategorie: Hračky


 

Vložte Váš email

Nejoblíbenější soutěže, které dnes končí - poslední šance se zúčastnit a vyhrát!

SOUTĚŽ: Veselý i strašidelný Halloween s Dedoles - www.zenyprozeny.cz
Soutěž o knížku Školní štěně - www.vasesouteze.cz
Vyhrajte dvě knihy Dlouhá trať - www.klubknihomolu.cz

Soutěže končící tento týden

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace